Htc Desire 816'ya Güncelleme Geldi

Sponsorlu Bağlantılar

my0606

my0606

Üye
    Konu Sahibi
Htc Desire 816'ya Güncelleme Geldi
Htc Desire 816 kullanıcısıyım bu sabah OTA üzerinden bir güncelleme geldi dosya boyutu 94 mb civarıydı. Güncellemeyi gerçekleştirdim. Yalnız heycan yapılacak bir durumda yok güncelleme yapınca değişen birşey olmayacak sadece bir kaç sorun giderme ve güvenlik açıklarını kapatma amaçlı güncelleme eğer size güncelleme henüz ulaşmadı ise -> Ayarlar -> Hakkında -> Yazılım güncelleştirmeleri kısmından sorgulama yapabilir ve telefonunuzu güncelleyebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: berkkaralar1

killer53

killer53

Üye
bir daha rootlu romu silip stock rom yukledım guncellemeyı yapmak için :D 1.504 versiyonuna göre biraz daha stabil geldi bana

my0606

my0606

Üye
    Konu Sahibi
Doğrudur stabil ama şarj biraz fark etti hocam yaklaşık %10 - % 5 arası daha çok yiyor günlük :/

killer53

killer53

Üye
:) düzeltilir ileriki zamanlarda nisan mayıs aylarında lollipop güncellemesi gelicek bakalım o zaman nasıl olur beklıyecez

• Beğen
Tepkiler: berkkaralar1
my0606

my0606

Üye
    Konu Sahibi
Hocam o kadar uzun süreceğini sanmam şubat ayının sonuna kadar lollipopu gönderirler diye düşünüyorum ben :) Düzelir eminimde 4.4.4 sürümü gelmedi o sürüm gelse EYE özellikleride gelecekti bu konuda HTC ye defalarca mail attım ama her zamanki gibi cevap yok (!) :D

killer53

killer53

Üye
mail atmana gerek yok günü geldımı gelıcek bende suan stock romu yukledım sonra stock rom uzerınden guncelleme yaptım 1.60.401.1 sürümüne gecti o gecıs te hboot a yansıdı stock romu yukleyemıyorum :D cm romlarla takılıyorum artık lolipop gelene kadar devam edıcez bı cıkar yolunu bulana kadar

my0606

my0606

Üye
    Konu Sahibi
Vallahi hocam günü geldi mi diye bir olay yok maalesef 4.4.4 gelmedi gelmeyecekte :)

killer53

killer53

Üye
bosver 4.4.4 ü lolipop daha iyi hale getirecek cihazı ben lolipop yukleyıp kullandım ve asırı stabıldı. ben halletım stock rom olayını hboot tan yukluyorum :D sonra root recovery xposed :D

0343434

0343434

Üye
Zaten normalde de gayet stabil çalışan bir cihaz bence. Android 5.0 geldiği zaman bayağı yarayacak ama telefona.

• Beğen
Tepkiler: my0606

özkan72

Üye
Sayın arkadaşlar bende desiere 816 kullanicisiyim aynı guncellemeyi aldım fakat yykleyemiyorum recovery custom rom stok ve rotlu bi yardımcı olursanız sevinirim
Elimde stok rom un rotlu hali var yedek recovery stok yok nasıl guncellemeleri yukleyebilirim bir el atın şu ise

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Boyle bir konu açma gereği neden duruyorsunuz ANA KONUya yazsaniza..

özkan72

Üye
Forumu gezerken bu konuyu gördüm ondan yazdım

my0606

my0606

Üye
    Konu Sahibi
Boyle bir konu açma gereği neden duruyorsunuz ANA KONUya yazsaniza..
Uyarı tarzınızı pek beğenmediğimi belirteyim hocam burada güncel bir olaydan bahsediyoruz. Konu görmeyenler vs. olabilir azarlama hakkını size kazandırmaz. Forumda genel olarak böyle bir kural olduğunu da okumadım. Gereksiz yere insanları azarlamayın.

Bu arada lollipop Ocak- Şubat arası 816lara geliyor kesinleşti arkadaşlar.

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Uyarı tarzınızı pek beğenmediğimi belirteyim hocam burada güncel bir olaydan bahsediyoruz. Konu görmeyenler vs. olabilir azarlama hakkını size kazandırmaz. Forumda genel olarak böyle bir kural olduğunu da okumadım. Gereksiz yere insanları azarlamayın.

Bu arada lollipop Ocak- Şubat arası 816lara geliyor kesinleşti arkadaşlar.
Kimseyi azarladıgim yok ama öyle anlaşıldıysa özür dilerim amacım Ana Konuyu güncel tutmaktı.

• Beğen
my0606

my0606

Üye
    Konu Sahibi
Kimseyi azarladıgim yok ama öyle anlaşıldıysa özür dilerim amacım Ana Konuyu güncel tutmaktı.
Önemli değil hocam yanlış anlaşılmalar olabilir bende sizden özür dilerim. Fakat konu güncelleme olunca insanların görebileceği şekilde duyurulmasının daha uygun olacağını düşündüm... O konuyuda güncelleriz ama sorun değil oraylada ilgilenirim :)

• Beğen
Tepkiler: UpOneTR
killer53

killer53

Üye
Ben xda da konu actım stock rom yükleme ile ilgili :) biraz daha araştırmacı olsanız bulurdunuz :)

konu burda

eger guncelleme yapıp stock rom u tekrar rootlamak ısteyenler yükleyebilir . ama bir sorun var ki hboot sürüm os 1,60,401,1 surumu olmayacak eger os surumu o ıse xda da 1.50.401.1 sürümlü cwm backup sürümünü yüklesin sorun ortadan kalkıcaktır :) ve sonra relocked yapıp stock romu yükleyin :9

• Beğen

özkan72

Üye
Arkadaşlar 1_2 gu n önce olan güncelleme şimdi gözükmüyor yardım lütfen
Derleme sürümü 1.54.401.2 cl 371983 mu acaba

killer53

killer53

Üye
paylastıgım stock romu yukkle zaten ıkı tane güncelleme yapacaksın

• Beğen

galata0185

Üye
hboot os versiyonu 1.54.401.2 oldugu için 1.50.401.1 stock romu yükleyemiyorum yardım eder misiniz main version older hatası alıyorum

Üst Alt