Htc Desire 816g

Sponsorlu Bağlantılar

mzksrc91

Üye
    Konu Sahibi
Htc Desire 816g
Arkadaşlar merhaba konuyu usta abilerimden yanlış yere açılmışsa silmemelerini rica ediyorum taşısalar memnun olurum. Şimdi konuya gelelim htc Desire 816g modeli telefon aldım baktim ki orjinal yazılım yok ve vodafone da htc de beni bir dünya uğraştırdılar ürün elimde patladı şimdi satıp taahhüt ü bitirecem bundan sonra iki firmaya da tövbe. Diyeceğim şu sakın ola htc Desire 816g modelini asla ve asla almayın aldırmayın paranıza yazık olur cihaz hiç bir işe yaramıyor

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Nedenini yazıp, şikayetleri belirtirseniz ziyaretçilerimize daha çok yardımcı olabilirsiniz. Geçmiş olsun.

mzksrc91

Üye
    Konu Sahibi
Neyin nedenini belirteyim orjinal yazılım yok diyorum bu bi neden değil mi

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Tüketici haklarına bu nedenle başvurabilirsiniz.

mzksrc91

Üye
    Konu Sahibi
Tüketici hakları heyeti orjinal yazılım olmadığına dair htc tarafından belge istiyor htc de bu u vermiyor yine bir Türkiye yine dolandırıcı ticaret yine bozuk kamu yönetimi

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Farklı bir firmadan Alıp götüremiyor musunuz? Çünkü bu saçmalık böyle birşey yapan firma neden kendi adına kağıt versin.

mzksrc91

Üye
    Konu Sahibi
Aslında orjinal yazılım olmadığı yazılım mühendisi arkadaşlar tarafından onaylandı htc de bunu kabul etti telefon görüşmesi yaptım ama tüketici hakları saçmalığı htc tarafından istiyor bunu bence de büyük bi saçmalık

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Çok ilginç

Üst Alt