Tavsiye HTC batarya sorunu


Mert2071

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba arkadaşlar benim HTC desire 620g dual sim telefonum var bu telefonu yaklaşık 5 yıldır kullanıyorum 1 kere tamir bile görmedi 5 yıl içerisinde 6 defa batarya aldım hep yan sanayi aldım bir kerede orijinal alayım dedim orijinal bataryayı 1 ay kullandım şimdi şarjı %kac olursa olsun telefon anında kapanıyor telefoncuda yeni batarya denedim sorunsuz çalışıyor yeni aldığım orijinal bataryayı nasıl düzeltebilirim tahminimce voltaj sorunu var yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
Nasıl çözerim
Yardım edecek kimse yokmu acaba
 
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Almış olduğunuz, Bataryayı eğer garantisi var ise satın almış olduğunuz yere; Sorunu belirterek sorunun çözülmesini sağlayabilirsiniz. Onun dışında, Bataryaya Dışarıdan müdahale edilmesi mümkün değildir. :oke:
 

Mert2071

Üye
    Konu Sahibi
Batarya eski bir batarya 2015 de üretilmiş garantisi yoktur
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt