HTC 8s mi L620 mi

Sponsorlu Bağlantılar

fevzia

fevzia

Üye
    Konu Sahibi
HTC 8s mi L620 mi
hangisi daha iyi sizce bellek göz önunde bulundurmassak

messevim

messevim

Üye
Wp alacaksan Nokia dan şaşmayacaksın.

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
620de alma git ikinci el 820 al

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

Heimdalll

Heimdalll

Üye
bence oyun takıntın yoksa 820 alma şarj sıkıntısı çekersin, 512 mb ram e takılmıyorsan 720 yada 625 al bence ama ben olsam almışken iyisinden yani 920, 925 yada 1320 alırdım

luckysleven

luckysleven

Üye
ikisinden başka bir telefon düşünmüyorsan tabiki 8s .. İkisininde içi aynı olduğu için tasarımı ön plana alırsak 8s çok daha iyi . Tek sorunu hafızaydı onu da çözdüler zaten 8.1 ile . Bir başka problemi de hoş bende olmamıştı ama olanları duymuştum kenarlardan kararma yapıyormuş ama slim bir kılıf ile onun önüne geçilir .

Nokia uygulamalarıdan bazıları denildiği gibi iş görüyor . Mesela çift vuruş ile ekranı açma , numara engelleme bunlar htc de yok . Ama dediğim gibi iki telefonun dışına çıkarsan 720,820 bu ikisi güzel cihazlar

cesurpolis61

cesurpolis61

Üye
evet 8s 620 ye göre daha cazip

skynet

Üye
İkisini de alma 720 veya 925 al :oke:

• Beğen
Tepkiler: luckysleven
fevzia

fevzia

Üye
    Konu Sahibi
testlerde 620 720 den bile önde

fevzia

fevzia

Üye
    Konu Sahibi

skynet

Üye
Şu testlere bizde bakabilir miyiz :)

fevzia

fevzia

Üye
    Konu Sahibi

4un6si

4un6si

Üye
8s de ön kamera olmadığını belirteyim de belki ön kamera istiyorsundur , bu arada ben olsam 520 den 720 ye kadar olan modellerden 625 i seçerdim

ykd96

ykd96

Üye
HTC WP 8S al derim bende kullanıyorum memnunum sadece telefonu ilk aldığım gün ekran koruyucuyu yapıştırırken sert kartonumsu bişeyle baloncukları giderirken telefonun kenarlarını birazcık soydum oda benim hatamdı başka bi sıkıntıda yaşamadım. Tek sorunum hafızaydı 8.1 güncellemesiyle o sorunda çözüldü gayet memnunum :) tasarım olarakta HTC daha iyi :)

Tacettinn

Tacettinn

Üye
İkisi arasında kaldıysan lumia almalısın. Haa eğer para biriktirebilirim diyorsan kesinlikle lumia 925 almalısın.

ykd96

ykd96

Üye
bugün buraya yazdıktan yaklaşık 2 saat sonra bi arkadaşın lumia 620 si varmış bana 2 seçenek sunsalar ya 620 ya da htc 8s bunlardan birini sana vericez deseler yine htc 8s alırım :D ama para biriktirebilirsen daha iyi lumia serisinden telefonlar var onları al iyi tasarımlılar var ve nokia windows phone un üstüne çok düşüyo hizmet konusunda nokia daha iyi diyebilirim.

Üst Alt