htc 8s kullanıyorum bi sorum olacak

Sponsorlu Bağlantılar

evarietyw

evarietyw

Üye
    Konu Sahibi
htc 8s kullanıyorum bi sorum olacak
Mağazada temple run diye aratınca 2tl ücretli birşey geliyo acaba o nedir temple run download yazıyo oyunun adı

csH

csH

Üye
onun olduğunu sanmıyorum ve temple run 512 ram li cihazlara gelmedi sanırım

evarietyw

evarietyw

Üye
    Konu Sahibi
gelmediğini biliyorum ancak o nedir :)

musicianfaruk

musicianfaruk

Üye
Fake uygulama malesef . Oyunun resimleri varmış içinde . Wp nin böyle çöpleri almaması lazım . benzeri temple run içinde vardı fake scorring diye

evarietyw

evarietyw

Üye
    Konu Sahibi
Mağazaya uygulama koymak gerçekten bu kadar basit mi fake uygulama dolu

musicianfaruk

musicianfaruk

Üye
Evet basit olmuş . Çok ama çok çöp uygulama oyun var . Birbirini tekrarlayanları hiç saymıyorum bile

evarietyw

evarietyw

Üye
    Konu Sahibi
madem bu kadar basit niye işe yarayan uygulama kimse yapmıyor paralıda olsa kabulümüz

ÖEY

ÖEY

Üye
MS mağazaya koyduğu uygulamaları inceledikten sonra izin veriyor diye biliyordum ama sanırım onlarda baskılara dayanamayıp her gelen uygulamaya onay vermeye başladılar.

evarietyw

evarietyw

Üye
    Konu Sahibi
Appstore komple bizim mağazaya kopyalansa :)

Tarafsız35

Tarafsız35

Üye
indireceğiniz uygulamanın tam içeriğine ve yapımcısına, indirmeden önce dikkat edin. Oyun bölümüne oyunun resimlerinin bulunduğu uygulama konabilir, bunda şaşılacak bir şey yok zira oyun ile ilgili uygulama olmuş oluyor. Bunlar appstore da da bulunmakta.. MS yada Apple bunları oyun diye değil, oyun ile ilgili oldukları gerekçesi ile mağazaya koyuyor.

evarietyw

evarietyw

Üye
    Konu Sahibi
indireceğiniz uygulamanın tam içeriğine ve yapımcısına, indirmeden önce dikkat edin. Oyun bölümüne oyunun resimlerinin bulunduğu uygulama konabilir, bunda şaşılacak bir şey yok zira oyun ile ilgili uygulama olmuş oluyor. Bunlar appstore da da bulunmakta.. MS yada Apple bunları oyun diye değil, oyun ile ilgili oldukları gerekçesi ile mağazaya koyuyor.

güzel açıklama teşekkurler

Üst Alt