HTC 820 rom ve recovery yükleme

Sponsorlu Bağlantılar

ümran

Üye
    Konu Sahibi
HTC 820 rom ve recovery yükleme
Evet konu basligi sorunu belirtmedi biliyorum benim sorunum su htc 820 var elimde kingroot ile root attim recovery yok yanliz yani kilit falan kirmakla ugrasmadim simdi recovery ve room nasil yukluyecem tel rootlu tesekkurler
????

silivriserdar

silivriserdar

Üye
Evet konu basligi sorunu belirtmedi biliyorum benim sorunum su htc 820 var elimde kingroot ile root attim recovery yok yanliz yani kilit falan kirmakla ugrasmadim simdi recovery ve room nasil yukluyecem tel rootlu tesekkurler
????

Kardeşim bir çok HTC Desire 820 cihaz var. Senin cihaz hangisi Mtk işlemcimi yoksa snapdragon işlemcilimi?

Ses kısma ve power tuşuna basıp fastboot modda yazanları bize söylersen uygun yazılım buluruz. Yada sorununa çare olurum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ümran

Üye
    Konu Sahibi

Ses kisma acma yaptigim zaman bu ekran geliyor napacam 4.4.2

silivriserdar

silivriserdar

Üye

Ses kisma acma yaptigim zaman bu ekran geliyor napacam 4.4.2

Muhtemelen senin cihaz Mtk bu ekranda wipe data cache ve yes all user data yap sonra system reboot now yap. Gene açılmaz ise sp flash tool ile

Bu rom'u yükle, sp Flaşh tool ile nasıl yükleneceği google ile arat bir çok makale var.

ümran

Üye
    Konu Sahibi
Tel rootlu recovery yukluyemezmiyim

silivriserdar

silivriserdar

Üye
Tel rootlu recovery yukluyemezmiyim

Bakayım bir xda'da konusu vardı. Bulup sana atarım. Ben cihaz açılmıyor diye anladım. Pardon, şimdi bakıp yazarım konuya.

ümran

Üye
    Konu Sahibi
Eywallah saol Allah razı olsun yok cihazda sorun yok bide bi sorum daha var guncelleme gelmis onu yuklesem tel brick olurmu ??

silivriserdar

silivriserdar

Üye
Eywallah saol Allah razı olsun yok cihazda sorun yok bide bi sorum daha var guncelleme gelmis onu yuklesem tel brick olurmu ??

Güncellemeyi yükleyemezsiniz üzerinde root var. Ama manuel olarak rom'unu bulursan so flash tool ile yüklersin. Senin twrp dosyan bu

Cihazda root varsa Google'da bir uygulama vardı adını unuttum şimdi onunla bu img dosyasını yüklersen muhtemelen çalışacak.

ümran

Üye
    Konu Sahibi
Telden recovery yukluyemezmiyim cunku ben general ole yapmistim sistem ayni degilmi ?
Hersey icin saol deniyecem sonucu yazarim tesekkurler :)

silivriserdar

silivriserdar

Üye
Telden recovery yukluyemezmiyim cunku ben general ole yapmistim sistem ayni degilmi ?
Hersey icin saol deniyecem sonucu yazarim tesekkurler :)

Flashify Uygulaması ile yükleyebilirsin.

ümran

Üye
    Konu Sahibi
Sorun cikmaz degilmi hocam brick falan ?

silivriserdar

silivriserdar

Üye
Sorun cikmaz degilmi hocam brick falan ?
Onu ben bilemem kardeşim bu işleri bilmiyorsan hiç elleme derim. Sonuçta elektronik cihaz bilemeyiz. Ben devamlı bu işler ile uğraştığım için basit geliyor bana, ama sen bilmiyorsan hiç uğraşma derim. Ayrıca twrp yükleyip ne yapacaksın?

Alıntı ile cevaplayın.

ümran

Üye
    Konu Sahibi
Custom room yukluyecem de
Onu ben bilemem kardeşim bu işleri bilmiyorsan hiç elleme derim. Sonuçta elektronik cihaz bilemeyiz. Ben devamlı bu işler ile uğraştığım için basit geliyor bana, ama sen bilmiyorsan hiç uğraşma derim. Ayrıca twrp yükleyip ne yapacaksın?
bide bu htc kilit kirma olayi falan var ben kingroot ile attim hocam root yani kilit ile falan ugrasmadim

Alıntı ile cevaplayın.

silivriserdar

silivriserdar

Üye
Custom room yukluyecem de

Varmı elinde rom? Bide twrp yüklersen mutlaka yedek al, ondan sonra işlemlere devam et. Sıkıntı olursa eski haline dönersin.

Alıntı ile cevaplayın.

ümran

Üye
    Konu Sahibi
Hocam teli alcam bi kac gun icinde saol

Üst Alt