Yardım HTC 10 evo diğer kulaklıkları desteklemiyor


diffeltt

diffeltt

Üye
Merhaba arkadaşlar, HTC 10 evo kullanıyorum fakat, telefonun yanında gelen kulaklığın dışında başka bir kulaklık kullanmak istediğimde; ''Aksesuar desteklenmiyor'' başlığı altında ''Bu aksesuar telefonunuzla uyumlu değil. HTC BoomSound Adaptif Ses kulaklığınızı bağlayın.'' uyarısı ile karşılaşıyorum. Çözümü konusunda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. İyi günler
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt