Hotmail şifresi

Sponsorlu Bağlantılar

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
facebook izin verse e postanı değiştirirdik de güvenliği sürekli arttırıyor facebook sade kapattırırsan hesabı arkadaşların bidaha mesaj atamaz ona yöntem yokson olduğun pcde eski şifreni girsek de değiştirirdik aslında ama cafeden girince olmadı
Geri dönüş olmadı... Yani bir şey çıkmadı 32 ortak arkadaşım var...

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.
bekle istersen 1 2 gün face dönmezse boşver gitti o hesap

Ercument33

Üye
    Konu Sahibi
Galiba tek yol herkese tek tek "bu hesabı silin karışıklık oluyor sahte hesap diye de şikayet edin" diye mesaj atmak...

Ercument33

Üye
    Konu Sahibi
facebook izin verse e postanı değiştirirdik de güvenliği sürekli arttırıyor facebook sade kapattırırsan hesabı arkadaşların bidaha mesaj atamaz ona yöntem yokson olduğun pcde eski şifreni girsek de değiştirirdik aslında ama cafeden girince olmadı
bekle istersen 1 2 gün face dönmezse boşver gitti o hesap

Orada nereden baksan 100 kişi var bunların kaçı sahte hesap diye bildirse hesap kapanır ? Giriş yapamıyorum ya kendi kendine kapanır mı ?

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Orada nereden baksan 100 kişi var bunların kaçı sahte hesap diye bildirse hesap kapanır ? Giriş yapamıyorum ya kendi kendine kapanır mı ?

kendi kendine kapanmaz ama sn o faceyi unut facebook gibi bir siteye girecek kadar usta bir hacker tanımıyorsan tabi

Ercument33

Üye
    Konu Sahibi
kendi kendine kapanmaz ama sn o faceyi unut facebook gibi bir siteye girecek kadar usta bir hacker tanımıyorsan tabi

Çok sinirimi bozdu ya ara ara geliyor aklıma deniyorum yine olmuyor yine olmuyor... Hotmail in bir şubesi falan yok mu şöyle gitsem 2 çay içsek derdimi anlatsam...

• Beğen
Tepkiler: SoulsEagle
ysatxE

ysatxE

Üye
Ben yaklaşık 4 yıl önce Facebook şifreni karıştırdım... Daha sonra Hotmail'e şifre istedim ancak hotmail şifremi de bilmiyordum. Güvenlik soruları en son mesajlaşma konusu falan istiyor sıfırlamak için ama hem çok fazla yanlış cevap girdiğim için hem de bilmediğim için giremiyorum. Yeni Facebook hesabım var ama eskisi çok karışıklık yaratıyor yok mudur bunun bir çaresi? Facebook ve Hotmail giremiyorum :/

Kardes sen bana hotmail adresini msj okarak at o unuttugunu ben tardmci olmaya calisayim.

Üst Alt