Hotmail şifresi

Sponsorlu Bağlantılar

Ercument33

Üye
    Konu Sahibi
Hotmail şifresi
Ben yaklaşık 4 yıl önce Facebook şifreni karıştırdım... Daha sonra Hotmail'e şifre istedim ancak hotmail şifremi de bilmiyordum. Güvenlik soruları en son mesajlaşma konusu falan istiyor sıfırlamak için ama hem çok fazla yanlış cevap girdiğim için hem de bilmediğim için giremiyorum. Yeni Facebook hesabım var ama eskisi çok karışıklık yaratıyor yok mudur bunun bir çaresi? Facebook ve Hotmail giremiyorum :/

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
akıllı telin var mı ve o telde face açık mı

Symbianizer

Symbianizer

Üye
Bende de Google hesabıma olmuştu.Tüm takipçiler gitti yeni hesap açıp aradım adamlsr yok hiçbiyerde :D
Çözüm bulamadım ben.Her şeyi baştan aldım. :(

Ercument33

Üye
    Konu Sahibi
Akıllı telefonum var tabi ki olay şu... Facebook şifresinin tek yolu Hotmail bende başka seçenek yok. Hotmailin tek şifre yolu da "en sevdiğiniz öğretmen" defalarca girdim oradan da bir şey çıkmadı ve artık direk şöyle yazıyor "çok fazla hatalı girdiniz farklı bir yol deneyin" farklı yol da yok. En son şifreler ad soyad son konuşmaları soruyor onları yazıp yolluyorum "yetersiz bilgi yolladınız" diyor... Ne yapabilirim ?

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Akıllı telefonum var tabi ki olay şu... Facebook şifresinin tek yolu Hotmail bende başka seçenek yok. Hotmailin tek şifre yolu da "en sevdiğiniz öğretmen" defalarca girdim oradan da bir şey çıkmadı ve artık direk şöyle yazıyor "çok fazla hatalı girdiniz farklı bir yol deneyin" farklı yol da yok. En son şifreler ad soyad son konuşmaları soruyor onları yazıp yolluyorum "yetersiz bilgi yolladınız" diyor... Ne yapabilirim ?

facebook a telefondan 1 kere bile girdiysen telefonumdaki kodla şıkkına tıklayıp facenin sana söylediklerini yaparsan faceni geri alırsın hotmailini unuttuysan onu almak nerdeyse imkansız

Ercument33

Üye
    Konu Sahibi
Bana bir çıkış yolu lazım farklı bir yol yani arayabileceğim bir Hotmail iletişim numarası kişi yada hack ile bunu bana geri verebilecek birisi falan ne bileyim benden çıktı olay olmuyor 2 hesapda kitli

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Bana bir çıkış yolu lazım farklı bir yol yani arayabileceğim bir Hotmail iletişim numarası kişi yada hack ile bunu bana geri verebilecek birisi falan ne bileyim benden çıktı olay olmuyor 2 hesapda kitli

faceni atar mısın özelden

Ercument33

Üye
    Konu Sahibi
facebook a telefondan 1 kere bile girdiysen telefonumdaki kodla şıkkına tıklayıp facenin sana söylediklerini yaparsan faceni geri alırsın hotmailini unuttuysan onu almak nerdeyse imkansız

O hesaba en son 4 yıl önce girdim ondan sonra da giremedim

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
veya burdan fark etmeztelden girmediysen iş yatar alamazsın yeni face aç ;)

Ercument33

Üye
    Konu Sahibi

Ercument33

Üye
    Konu Sahibi
SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
snn son girdiğin pc yanında mı

Ercument33

Üye
    Konu Sahibi
Maalesef... Bir internet cafe de şifremi değiştirmiştim Facebook ve Hotmail aynı saatte değiştirdim sonra defalarca girdim kabul etmedi 2 hesap da gitti 4-5 yıl oldu şimdi millet o hesaba mesaj atıyor... Yeni bir Facebook hesabım var ama dediğim gibi karışıklık oluyor

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Maalesef... Bir internet cafe de şifremi değiştirmiştim Facebook ve Hotmail aynı saatte değiştirdim sonra defalarca girdim kabul etmedi 2 hesap da gitti 4-5 yıl oldu şimdi millet o hesaba mesaj atıyor... Yeni bir Facebook hesabım var ama dediğim gibi karışıklık oluyor

mecburi olarak herkese mesaj atacaksın bu faceme atın diye geri almanın yolu yok

Ercument33

Üye
    Konu Sahibi
mecburi olarak herkese mesaj atacaksın bu faceme atın diye geri almanın yolu yok

Bu durumda ki hesaplar alınamaz mı ? Hotmail'den yetkili birisine ulaşsam ya da bir hacker falan ?

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
engelleme yerinden bu benim hesabım başkasının eline geçmiş demeyi deneyebilirsinfacebookta

Ercument33

Üye
    Konu Sahibi
Onu 3-4 kere yaptım...

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
ne dedi

Ercument33

Üye
    Konu Sahibi
Geri dönüş olmadı... Yani bir şey çıkmadı 32 ortak arkadaşım var...

Üst Alt