Hoperlöre bisey olurmu???

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nokiafanboy

Nokiafanboy

Üye
    Konu Sahibi
Hoperlöre bisey olurmu???
Arkadaslar ben hoperlor sesini arttiran mod kullaniyorum. Bi zarari dokunur mu???

pirenuri

pirenuri

Üye
bence sakıncalı birşey neden hoparlör sesini artiriyorsunki sesbombası al. Ben kullanma derim hem kaliteside düşer sesin.

• Beğen
Tepkiler: Nokiafanboy
backwater

backwater

Üye
patlayabilir fazlada bişe olmaz :ehe

• Beğen
Barış Grc

Barış Grc

Üye
Zararsız olmaz arkadaşım bayadır kullanıyo öyle mod bir şey olmadı.

- - - Eklendi - - -

Zararsız olmaz arkadaşım bayadır kullanıyo öyle mod bir şey olmadı.

• Beğen
Nokiafanboy

Nokiafanboy

Üye
    Konu Sahibi
ben 1 aydir kullaniyorum, bu gun aklima takildi...

asigsasi

asigsasi

Üye
ben de 1 aydır kullanıyorum bi sorun yok Birşey olmaz

• Beğen
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Sonuçta telefonları olduğundan biraz daha yüksek kapasiteli yapıyorlar olası durumlara karşı, örnek veriyorum C6–01 800 mhz işlemciye sahip ama sadece max 680 kullanıyor tamamını kullanmaya izin vermiyor. Mesela bataryayı da ele alabiliriz düşündüğünüz zaman batarya 1050 mah ama tamamını kullanamıyoruz kalibrasyon falan filan uğraşmak gerekiyor. Hoparlörde böyle tabiki daha üst seviyesi var ama fabrikanın öngördüğü ayarı bozmama taraftarıyım ben. E250'lerde şifre vardı onu girince hoparlör coşuyordu ama sonradan hepsininki patladı diyebiliriz.

Örneğin; fabrika bir otomobile 15 inç jant koyuyor ama siz tutup güzel dursun diye 16 takıyorsunuz bu hem yakıt tüketimini artırıyor hemde ön takım ayarını vs birçok şeyi daha çabuk bozuyor o yüzden birkaç desibel için değmez derim ;)

• Beğen

MaxipmaN

Üye
uzak dur kesinlikle

• Beğen

xqz5

Üye
ses çok çıkınca ne olacak ki benim için önemli olan kulaklıktan sesin güzel gelmesi. O da gayet güzel nokia 700 telefonumda. Zaten istediğin kadar yüksek ses çıkart sokakta elinde kaçak 100-200tllik çin telefonla müzik dinleyerek Gecen ergen seni halt edecektir :)

• Beğen
Tepkiler: Nokiafanboy ve MaxipmaN
Nokiafanboy

Nokiafanboy

Üye
    Konu Sahibi
Her kese teşekkürler. Genelde kullanmiyorum. Ama bazen gerekiyor. Çok az zamanlarda kullanıyorum.

- - - Eklendi - - -

Sonuçta telefonları olduğundan biraz daha yüksek kapasiteli yapıyorlar olası durumlara karşı, örnek veriyorum C6–01 800 mhz işlemciye sahip ama sadece max 680 kullanıyor tamamını kullanmaya izin vermiyor. Mesela bataryayı da ele alabiliriz düşündüğünüz zaman batarya 1050 mah ama tamamını kullanamıyoruz kalibrasyon falan filan uğraşmak gerekiyor. Hoparlörde böyle tabiki daha üst seviyesi var ama fabrikanın öngördüğü ayarı bozmama taraftarıyım ben. E250'lerde şifre vardı onu girince hoparlör coşuyordu ama sonradan hepsininki patladı diyebiliriz.

Örneğin; fabrika bir otomobile 15 inç jant koyuyor ama siz tutup güzel dursun diye 16 takıyorsunuz bu hem yakıt tüketimini artırıyor hemde ön takım ayarını vs birçok şeyi daha çabuk bozuyor o yüzden birkaç desibel için değmez derim ;)
Teşekkürler. Çok açıklayıcı oldu.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
:rica:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...