Trwp sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

aysegulcırık

aysegulcırık

Üye
    Konu Sahibi
Trwp sorunu
Telefonumu bi kac gun once arkadasimla degis tokus yaptim ve ondaki htc530 telefonu aldim telefona guncelleme gelmis iniyor ama guncellemeyi yukleyecegi zaman twrp diye bisey cikiyor ve sistem guncelemesi yuklenmiyor napmam gerek nasil yuklencem bu yardim edebilen yada bilen var mi acaba bu arada herkeze iyi bayramlar

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Sizede iyi bayramlar. Öncelikle arkadaşınıza telefonun orjinal yazlımımı yüklü yoksa custom rom mu atılmış onu sorun ona göre bir yardım edebiliriz.

• Beğen
Tepkiler: z.turk30
aysegulcırık

aysegulcırık

Üye
    Konu Sahibi
Sordum dediginizi ama onlar ne diyor ya aslinda ne o ne de ben boyle seylerden anlamiyoruz sadece sistem guncellemesi vardi her telefonda direk oluyo bunda bu kadar sorun cikarmasina sasirdim sadece format attigimda cince oldu telefon ama geri turkceye cevirdin surumude 6.0 sistem guncellemesi ile surum yukselir diye yapmak istedim ama olmuyor o ekran gelip duruyor

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
Twrp yanlış bilmiyorsam telefonların orjinalinde olmuyor sonradan yükleniyor root vs. atmak için genelde . Attığınız resim görünmüyor link hatalı galiba .

aysegulcırık

aysegulcırık

Üye
    Konu Sahibi
Yeni girebildim kusura bakmayin galiba telefonu rootlamak icin trwp diye bisey yuklenmis ve telefonumdada sistem guncellemesi var onun ekranini cekip buraya atabilirsem atmaya calisicam
Ekran cektim ama atamiyorum buraya telefonculara gotursem guncellerlermi cunku bu gelen guncelleme sanirim 7.0 ama turkiyedeki cihazlar hep 6.0 olarak var youtubede hep yabanci sitelerse htc desirenin 7.0 lik guncellemesi var turkiye 1 tane bile video bulamadim videoyu birak bu telefon modeli ile ilgilisi 7 nin bas harfi bile gecmiyor

arslan3332

arslan3332

Üye
Merhaba öncelikle bahsettiğiniz konu sorun değil normal bir durum telefonunuza twrp recovery yüklenmiş bu sizin için olumlu birşey onu yüklemek için uğraşanlar oluyor yapamayanlar da oluyor yani size onu kullanmak kalıyor.
Asıl konuya gelirsek yeni gelen güncelleme telefonunuza bildirim şeklinde gelmiştir twrp açıldığına göre de siz güncellemeyi telefonunuza indirmişsiniz yapmanız gereken indirdiğiniz güncellemenin hangi klasörde olduğunu tespit edip daha sonra twrp açıp yükle menüsüne tıklayıp oradan güncellemeyi bulup seçtikten sonra yüklemesine onay vermek.Yükledikten sonra eski yazılımı temizlemeden üzerine yükleme yaptığınız için her zaman olmaz ama bazı yazılımlar sorun çıkartabiliyor eğer öyle olursa bilginizde yoksa telefoncuya getirip yaptırabilirsiniz veya riski göze alıp yöntemler uygulayarak kendiniz de yapmaya çalışabilirsiniz.
Kolay gelsin

Üst Alt