Honda cıvıc motor yardım lütfen

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tutcool

Üye
    Konu Sahibi
Honda cıvıc motor yardım lütfen
arkadaşlar 99 model 1.6 ies honda cıvıc var elimde sabah araba çalışmadı akü çekmiş ayazdan ben de ittirdim çalıştırdım ama biraz zor çalıştı ve çalıştıktan sonra motordan şıkır şıkır ses gelmeye başladı yürümesinde sıkıntı yok ve hızlanmasında ama rahatsız etti sen beni ne olabilir bilgisi olan paylaşabilir mi acaba şimdiden tşkler

maxirabit

maxirabit

Üye
Elektronik beyinli arabalarda yokuş aşağı ittirmeyin,beyni zarar görür ve yürür aksamda sorun çıkar.Aküden takviye yada kutupları temizleyin ozaman çalışırdı.

tutcool

Üye
    Konu Sahibi
hocam aku de sıkıntı vardı benim basmadı bi türlü ben de mecbur kaldım ittirdim ve ses gelmeye başladı şıkır şıkır triger kayışına mı zarar verdi acaba da öyle bişe oldu bilemedim

maxirabit

maxirabit

Üye
hocam aku de sıkıntı vardı benim basmadı bi türlü ben de mecbur kaldım ittirdim ve ses gelmeye başladı şıkır şıkır triger kayışına mı zarar verdi acaba da öyle bişe oldu bilemedim
2 vitese takınca tak diye aniden durup araç kendisini ileri atınca zarar veriyor.
Ben o yüzden aracın beyinini yakmıştım aman ne olcak,böyle daha kolay çalışır diyip:)
O boşluk yapıp aniden alması motorun kavramasında sorun bile yaratır,yararından çok zararı var.
Metale vurma sesi geliyorsa pistonlarda sorun olabilir.
Bir tamirciye baktırmanda yarar var:)

tutcool

Üye
    Konu Sahibi
cevabın için tşk ederim ve pistonlar vurmuyorda başka bişe var ama hadi hayırlısı yarın bi ustaya baktırayım senin daha kötü olmuş :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt