Honda Civic 1.4 İS'i Nasıl Bilirsiniz?


MetQ7

MetQ7

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar merhaba. Bilen bilir 5-6 ay önce kendime manuel vites fabia almıştım. Acemi olduğum için açıkçası arabaya hep korkarak bindim vites birgün elimde kalıcak diye. Şimdi ise arabayı tamamen babama verip kendime otomatik vites hatchback kasa 98 model Civic bakıyorum. Bütçem ise 17-18 bin lira. Sizce 98 model otomatik vites bir araba bana sıkıntı çıkartır mı? Ya da tavsiye edebilceğiniz başka bir araba var mı?
 
İhtiyar.

İhtiyar.

Üye
Otomatik vites herzaman sıkıntı kardeşim, manuel kullanmaya bak.Honda civic serisi iyi bir seçim ama 1,6 olanlarına baksan daha iyi olur .
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt