Home Office çalışıp ek iş yapmak


funkankara

funkankara

Üye
    Konu Sahibi
Merhabalar. Pandemiden beri home Office şeklinde çalışıyoruz maaş da asgari ücretin biraz üstünde ve ayın sonunu anca getirebiliyorum diyebilirim hazır evden çalışıyorken bir de ek iş mi yapsam diyorum bu süreçte ne kazanırsam kardır belki birkaç kuruş kenara atabilirim. Pandemi döneminde network marketing sektörü büyüme göstermiş iyi şirketleri araştırdığımda da ürün segmenti ve kalitesi olarak satabileceğimi düşündüğüm ürünler kyanide var kyani şirketi hakkında bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi?
 
PinballWizard

PinballWizard

Üye
Kyani özellikle pandemi döneminde bir çok kişinin ekmek kapısı oldu hem kurumsal olarak vizyon ve misyonuyla hem de ürünleri ile çok yüksek bir kalitede merak ettiklerini bana mesajla sorabilrsin kardeşim bilgim dahilinde yardımcı olmaya çalışırım
 
ömer talat katı

ömer talat katı

Deneme Mod.
Al-sat yapabilirsin.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt