Hodgson: "Chelsea'nin zaferi bize yarayacak"

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Hodgson: "Chelsea'nin zaferi bize yarayacak"
İngiltere Milli Takım Menajeri Roy Hodgson, Chelsea'nin Şampiyonlar Ligi'nde kupayı kaldırmasının, Euro 2012'de milli takım için iyi olacağını söyledi.

Sky Sports'a yaptığı açıklamada Chelsea'ye tebrik eden Hodgson, "İlk olarak Chelsea'yi tebrik ediyorum. Bu sadece Chelsea'nin başarısı değil aynı zamanda İngiliz futbolunun başarısı. Bazı oyuncuların bu kadar formda olması bizim işimizi kolaylaştıracak." diye konuştu.

Milli takıma seçildiği takdirde John Terry'nin Gary Cahill'e yardım edeceğini belirten İngiliz teknik adam, "Gary Cahill'i böyle oynarken görmek çok güzel. Henüz genç bir oyuncu ve geleceği parlak. Eğer John Terry ile birlikte takıma seçilirse, Terry ona abilik yapar ve güzel bir ikili olabililer. Buna rağmen şu ana kadar kadroyu belirlemedim." dedi.

Şampiyonlar Ligi finalinde Fabio Capello ile karşılaştıktan sonra aralarında geçen sohbeti açıklayan 64 yaşındaki isim, "Capello ile karşılaşmak güzeldi. Bana bazı ilginç görüşlerini açıkladı. O çok yardımcı bir insan ve aynı zamanda çok cömert biri." şeklinde konuştu.

Roy Hodgson, Fabio Capello'nun takımın ayrılmasının ardından menajerlik koltuğuna seçilen isim olmuştu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...