Hocanın Bir Haftada Ezberlememizi Istediği Ödeve Bakın..

• 6 Ekim 2013
  • 769 Okunma
  • 31 Cevap

1. Hadi bu ödevi verdin, bu koskoca sayfayı anlamlarıyla birlikte her şeyini ezberlememizi istedin, hiç mi düşünmedin sen bu adamlar benden başka 14 ders görüyor, hele kuran bunlara yasin i ezberletiyor diğer sureler filan. elini vicdanına koy hoca, ezberi iyi olan var kötü olan var. Sen bunu bize ezberleterek iyi bir şey yaptığını mı zannediyorsun? Sevap kazandığımızı mı zannediyorsun? aksine nefret ettiriyorsun...Söz sizde.

< Resmi açmak için tıklayın >

Yazan: BelaMonte
  2. kolay gelsin kardeş.

BelaMonte bunu beğendi.
  3. Bende ezberleceğim yandıkkk allahtan bızım hadıscı iyi birisi

4. ben hadisçiyi görmedim. o gün okula gitmedim arkadaşım dedi bunu ezberleyecekmişiz diye.ne yapayim ne edeyim anlamadım :S

5. Yandık

6. zorlamayla güzellik olmaz... Böyle baskıcı şeyler insanı bulunduğu konumdan da yaşadıklarından da nefret ettirir. Ha oranın geleneği oysa dicek lafım yok.. Keşke tercihlerini ona göre ayarlasaydın..

7. düz lise kalkmasaydı şuan bu durumlara düşmeyecek, ve bir senemi kaymetmemiş olacaktım.

BLooD_ReG bunu beğendi.
  8. bişey soracağım ihl'de amaç düşünceyi öğretmek mi yoksa dayatmak mı ?

9. dayatmak ve daha fazlası, SOKMAK yada GİRDİRMEK gibi.

10. Avrupa nın eğtim sistemine hayranım bu konuda herseyde avrupaya özeniriz bu konuda değil saçma

11. dünya çapında tek 8 saat okula giden ülke biziz. 15 16 tane ders gören biziz. herneyse,

BLooD_ReG bunu beğendi.
  12. Aynen nerde s saçma şey varsa ona özeniriz

13. ben amerikaya 5 yaşında icat yapmaya başladığımı yani motorlarla birşeyler yapmaya uğraştığımı ıq mün 140 olduğunu ve 3D ve normal süper karakalem resimler çizdiğimi bilseydi yani amerikada olsaydım şimdiye önem açık ve geleceğim belli olabilirdi.

BLooD_ReG bunu beğendi.
  14. Evet o gibi yerlerde herkes yeteneğini bularak işini yapıyor öğretmenlerde bunun için çalışıyor

15. ne diyeceğimi bilemedim .

16. İnsan ın bi an gidesi geliyor

17. bir an değil her an. şahsen ben türkiyede bunun gibi ; insanlar olunca ve eğitim sistemi gibi sebeplerden gitmek istiyorum

BLooD_ReG bunu beğendi.
  18. 1haftada 6 hadis çok da zor değil. Dayatmak hiç bir konuda iyi değil ama bunu okuyorsun ve ödevin bu, yapacak bir şey yok. İstemiyorsan okumasaydın keşke.

19. Kim vardı yaralı peşmerge Turkiyeyi rezil etseler anca

20. ya bu neki arkadaş daha neler var bir bilsen.

BLooD_ReG bunu beğendi.
Yüklüyor...
20/09/2018 - 21:08