Hocanın Bir Haftada Ezberlememizi Istediği Ödeve Bakın..

Sponsorlu Bağlantılar

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
Hocanın Bir Haftada Ezberlememizi Istediği Ödeve Bakın..
Hadi bu ödevi verdin, bu koskoca sayfayı anlamlarıyla birlikte her şeyini ezberlememizi istedin, hiç mi düşünmedin sen bu adamlar benden başka 14 ders görüyor, hele kuran bunlara yasin i ezberletiyor diğer sureler filan. elini vicdanına koy hoca, ezberi iyi olan var kötü olan var. Sen bunu bize ezberleterek iyi bir şey yaptığını mı zannediyorsun? Sevap kazandığımızı mı zannediyorsun? aksine nefret ettiriyorsun...Söz sizde.

0MG90

0MG90

Üye
kolay gelsin kardeş.

• Beğen
Tepkiler: BelaMonte
kartal835

kartal835

Üye
Bende ezberleceğim yandıkkk allahtan bızım hadıscı iyi birisi

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
Bende ezberleceğim yandıkkk allahtan bızım hadıscı iyi birisi
ben hadisçiyi görmedim. o gün okula gitmedim arkadaşım dedi bunu ezberleyecekmişiz diye.ne yapayim ne edeyim anlamadım :S

PureFood

PureFood

Üye
zorlamayla güzellik olmaz... Böyle baskıcı şeyler insanı bulunduğu konumdan da yaşadıklarından da nefret ettirir. Ha oranın geleneği oysa dicek lafım yok.. Keşke tercihlerini ona göre ayarlasaydın..

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
zorlamayla güzellik olmaz... Böyle baskıcı şeyler insanı bulunduğu konumdan da yaşadıklarından da nefret ettirir. Ha oranın geleneği oysa dicek lafım yok.. Keşke tercihlerini ona göre ayarlasaydın..
düz lise kalkmasaydı şuan bu durumlara düşmeyecek, ve bir senemi kaymetmemiş olacaktım.

• Beğen
Tepkiler: BLooD_ReG
PureFood

PureFood

Üye
bişey soracağım ihl'de amaç düşünceyi öğretmek mi yoksa dayatmak mı ?

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Avrupa nın eğtim sistemine hayranım bu konuda herseyde avrupaya özeniriz bu konuda değil saçma

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
Avrupa nın eğtim sistemine hayranım bu konuda herseyde avrupaya özeniriz bu konuda değil saçma
dünya çapında tek 8 saat okula giden ülke biziz. 15 16 tane ders gören biziz. herneyse,

• Beğen
BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
ben amerikaya 5 yaşında icat yapmaya başladığımı yani motorlarla birşeyler yapmaya uğraştığımı ıq mün 140 olduğunu ve 3D ve normal süper karakalem resimler çizdiğimi bilseydi yani amerikada olsaydım şimdiye önem açık ve geleceğim belli olabilirdi.

• Beğen
BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
ben amerikaya 5 yaşında icat yapmaya başladığımı yani motorlarla birşeyler yapmaya uğraştığımı ıq mün 140 olduğunu ve 3D ve normal süper karakalem resimler çizdiğimi bilseydi yani amerikada olsaydım şimdiye önem açık ve geleceğim belli olabilirdi.
Evet o gibi yerlerde herkes yeteneğini bularak işini yapıyor öğretmenlerde bunun için çalışıyor

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
İnsan ın bi an gidesi geliyor

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
İnsan ın bi an gidesi geliyor
bir an değil her an. şahsen ben türkiyede bunun gibi ;
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
insanlar olunca ve eğitim sistemi gibi sebeplerden gitmek istiyorum

• Beğen
Invoke

Invoke

Üye
1haftada 6 hadis çok da zor değil. Dayatmak hiç bir konuda iyi değil ama bunu okuyorsun ve ödevin bu, yapacak bir şey yok. İstemiyorsan okumasaydın keşke.

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Kim vardı yaralı peşmerge Turkiyeyi rezil etseler anca

Üst Alt