Hızlı ve öfkeli 5. 29 nisan'da sinemalarda

 • 3 Mayıs 2011
 • 539 Okunma
 • 0 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. YouTube - Fast And Furious 5 (Official Trailer) HD

  Filmin Özeti Hızlı ve Öfkeli 5’te Vin Diesel ve Paul Walker, hız üstüne kurulu, patlamaya hazır serinin tüm filmlerinden tekrar bir araya gelen yıldızlar kadrosunda başı çekiyor. Bu macerada eski polis Brian O’Conner (Paul Walker), kanunların karşı tarafındaki eski suçlu Dom Toretto (Vin Diesel) ile ortaklık yapıyor. Dwayne Johnson, en son büyük yarış için geri dönen sevilen isimler, Jordana Brewster, Chris “Ludacris” Bridges, Tyrese Gibson, Sung Kang, Gal Gadot, Matt Schulze, Tego Calderon ve Don Omar’a katılıyor.

  Brian ve Mia Toretto (Brewster), Dom’u özgürlüğüne kavuşturduktan sonra, yetkilileri atlatmak için sınırları geçtiler. Şimdi Rio de Janeiro’nun bir köşesinde ortaya çıkıyorlar. Özgürlüklerini kazanmak için son bir işe asılmak zorundalar. Alışılmadık müttefikler, en iyi yarışçılardan oluşan seçkin ekiplerini bir araya getirirken, onların ölmesini isteyen ahlaksız iş adamından kurtulmanın tek yolunun, onunla karşılaşmak olduğunu biliyorlar. Ama onların peşine düşen sadece bu iş adamı değil.

  İnatçı federal ajan Luke Hobbs (Johnson) asla hedefini kaçırmıyor. Dom ve Brian’ın izini sürmekle görevlendirilince, onları yakalamak için ekibiyle birlikte kapsamlı bir operasyon başlatıyor. Şimdi Hobbs, başka biri elini çabuk tutup onları yakalamadan önce, avını köşeye sıkıştırmak için içgüdülerine güvenmek zorunda.


  Yapım:
  2011 ~ ABD
  Tür:
  Aksiyon, Dram, Gerilim, Macera, Polisiye, Suç
  Yönetmen:
  Justin Lin
  Oyuncular:
  Vin Diesel, Eva Mendes, Paul Walker, Dwayne Johnson, Jordana Brewster, Tyrese Gibson, Sung Kang, Ludacris, Charisma Carpenter, Elsa Pataky, Gal Gadot, Matt Schulze, Don Omar, Joaquim de Almeida, Tego Calderon, Alimi Ballard, Alexandra Valentino, Arlene Santana, Fernando Chien, Mark Hicks, Michael ırby, Sharon Tay, Tj Hassan, Yorgo Constantine
  Senaryo:
  Gary Scott Thompson, Chris Morgan
  Yapımcı:
  Vin Diesel, Neal H. Moritz, Michael Fottrell
  Görüntü Yönetmeni:
  Stephen F. Windon
  Müzik:
  Brian Tyler
   


  Yazan: maxirabit
  jejep bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
23/01/2019 - 08:30