Hızlı ve Öfkeli 6 (Fast & Furious 6) 2013

Sponsorlu Bağlantılar

x-scarface

x-scarface

Üye
    Konu Sahibi
Hızlı ve Öfkeli 6 (Fast & Furious 6) 2013

Yönetmen: Justin Lin
Oyuncular:
Dwayne Johnson, Vin Diesel, Luke Evans, Paul Walker, Michelle Rodriguez
Tür: Aksiyon, Suç, Gerilim
Yapım Yılı: 2013
Vizyon Tarihi: 24 Mayıs 2013 Cuma
Senaryo: Chris Morgan
Yapım Ülkesi: ABD
Orijinal Dil: İngilizce
Orijinal Adı: Fast & Furious 6
Dağıtıcı Firma: UIP Filmcilik

Filmin Özeti
Dom ve Brian'ın Rio soygunu oldukça kilit bir ismin çetesini çökertip, ekibe 100 milyon dolar kazandırdığından beri, paraya para demeyen kahramanlarımız dünyanın tadını çıkartıyordu. Fakat bir yandan da eve dönmek ve kaçmadan, saklanmadan yaşamak arzusu içlerini kemiriyordu. Ne kadar çok paraları olsa da, aileden ve yuvadan uzak hayat bir süre sonra zor gelir. Bu arada Hobbs dünyada 12 ülkeye yayılmış bir suç organizasyonu araştırmaya başlar. Bu örgüt her biri birer ölüm makinesi olan paralı askerlerden oluşmaktadır; ve örgütün ikinci lideriyse Dom’un öldüğünü sandığı eski aşkı Letty’den başkası değildir! Adamlarla kapışmanın tek yolu onları kendi seviyelerine yani sokaklara çekmektir.

• Beğen
Tepkiler: Serhan ve Akıncı

hikmet366

hikmet366

Üye
Sabırsızlıkla Bekliyorum ..

Joker

Joker

Emekli Yönetici
Sevdiğim bir seri eline sağlık abi :)

• Beğen
Tepkiler: x-scarface
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
bekliyoruz filmi :sofer:

umitgul18

umitgul18

Üye
Letty ölmemiş mi ne öyle birşeyler diyorlar.

bycoo32

bycoo32

Üye
artık cıksında ızleyelım yaa

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
Vin Diesel :spr

• Beğen
codblackops2

codblackops2

Üye
sabırsızlıkla bekliyorum ve çıktığı gün izlemek istiyorum :eller:

codblackops2

codblackops2

Üye
ben çıktığı gün sinemaya gitmeyi düşünüyorum.daha sonradan korsanını indirirız.:D

• Beğen
Tepkiler: hikmet366
umitgul18

umitgul18

Üye
Korsan pek sarmıyor. Ama korsanı çıkar çıkmaz indircem :ehe

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
filmi yarıştan çıkartıp aksiyona sokmuşlar bence yarış sahneleri süperdi hani hızlı ve öfkeli 2 filminde garajlardan bütün arabalar topluca çıkıyordu o sahne on numaraydi bide hızlı ve öfkeli tokyo yarışı filminde yamaç yarışı ve caddede bir sürü insanın içinde geçiyorlardı drift yaparak havadan çekim yapmışlardı o sahneleri hiç unutmuyorum :sofer:

hikmet366

hikmet366

Üye
filmi yarıştan çıkartıp aksiyona sokmuşlar bence yarış sahneleri süperdi hani hızlı ve öfkeli 2 filminde garajlardan bütün arabalar topluca çıkıyordu o sahne on numaraydi bide hızlı ve öfkeli tokyo yarışı filminde yamaç yarışı ve caddede bir sürü insanın içinde geçiyorlardı drift yaparak havadan çekim yapmışlardı o sahneleri hiç unutmuyorum :sofer:

evet

codblackops2

codblackops2

Üye
benim en sevdiğim , etkilendiğim sahnelerden biri de tokyo driftte bizim aceminin şu drift king elemanıyla yaptığı ilk yarıştı.gerçekten otoparkta çok iyi yaptılar drifti,hele o son sahne süperdi. :good:

- - - Eklendi - - -

otoparkta çok iyi yapmışlar sahneyi demek istedim japon eleman yardırmıstı :hmmm

- - - Eklendi - - -

ve tom cruise :good:

• Beğen

Üst Alt