[HiLE] 8 Ball Pool ™ v2.2.9 ( Jailbreak Gerektirir )

Sponsorlu Bağlantılar

parlakk

Üye
    Konu Sahibi
[HiLE] 8 Ball Pool ™ v2.2.9 ( Jailbreak Gerektirir )
8 Ball Pool™ Hilesi

- Hile Icerigi -
Sinirsiz ilke boyutu

- Hile Nasil Yapilir -
Indirdiginiz dosyayi zip'ten cikarin.
Oyunu Tamamen Kapatin.
Zip'ten cikan 'pool' yi kesin.
/var/mobile/Applications/8 Ball Pool/pool.app/ Dizinine yapistirin.
iFile ile 777 izinlerini ayarlayin.

Cihazinizi kapatin ve yeniden acin.
Tadini Cikarin.

KacakMazot

KacakMazot

Üye
dostum tesekkurler bilgilendirme icin deniyorum hemen. ama bu ifileden 777 izini ayarlayin demissin o nedir ???

KacakMazot

KacakMazot

Üye
Birde para hilesi varmi bildiginiz :D

parlakk

Üye
    Konu Sahibi
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
kardeş bu videodan uyarlamaya çalış olmazsa fotoraf paylaşayım. para hilesi yakında çıkacak diye duydum bakalım inş.

• Beğen
Tepkiler: ulaş213
KacakMazot

KacakMazot

Üye
Tesekkurler :) denedim calisiyor suan ama ifile ile degilde itools ile yaptim 777 izni ile ilgili herhangi birsey yapmadim. Yinede iyi oldu video koyman ogrenmekte fayda var :D para hilesini bekliyorum umarim cikar :)

ulaş213

ulaş213

Üye
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
kardeş bu videodan uyarlamaya çalış olmazsa fotoraf paylaşayım. para hilesi yakında çıkacak diye duydum bakalım inş.

ipad mini kullanıyorum ios 7 yüklü jb yaptım ama dediğiniz yerlere nasıl girebilirim bende ifile yok appstore araştırıyorum bulamadım bana bi yardımcı olur musunuz ??

parlakk

Üye
    Konu Sahibi
Jb ilk kez mi kullanıyosun kardeşim

KacakMazot

KacakMazot

Üye
Itool yada ifunbox kullan dostum. Pc ye kur telefonu tak sistem dosyasina gir gereken yere at tamamdir. Ifile sart degil :) sadece ifile olmus olsa telefondan hallederdin ugrasmazdin pc ile

• Beğen
Tepkiler: ulaş213
ulaş213

ulaş213

Üye
Itool yada ifunbox kullan dostum. Pc ye kur telefonu tak sistem dosyasina gir gereken yere at tamamdir. Ifile sart degil :) sadece ifile olmus olsa telefondan hallederdin ugrasmazdin pc ile

Hallettim ilgine tesekkürler :) ipad mini kullanıyorum a5 işlemcili jb yaptım uygulamaları nasıl ucretsiz yapabilirim ???? 64 bit olmadıgı icin 25pp. Desteklemiyor surum cıkmamıs yardımcı olursan memnun olurum :)

KacakMazot

KacakMazot

Üye
Iphone 5 icin ben Tongbu, Appaddict, Appcake ve Zeusmos 3.3 kullaniyorum en cok tongbu kullaniyorum bublarin arasinda. Forumda turkcesi mevcuttu, arama kismina tongbu turkce yaz cikar. Uygulama ici alim ise Locallappstore guzel

Üst Alt