İos Oyunlarda Para Hilesi(Jailbreaksiz)

Sponsorlu Bağlantılar

0MG90

0MG90

Üye
Smurfs Village şirin çileği hilesi bulursan benden çok sevap kazanırsın :D ama sadece şirin çileği köyüm falan gitmesin öbür türlü

frk uzn

frk uzn

Üye
    Konu Sahibi
Smurfs Village şirin çileği hilesi bulursan benden çok sevap kazanırsın :D ama sadece şirin çileği köyüm falan gitmesin öbür türlü
Hocam sadece onu bulmak biraz zor save dosyası olduğu için başkasının köyü fln gelir

0MG90

0MG90

Üye
Hocam sadece onu bulmak biraz zor save dosyası olduğu için başkasının köyü fln gelir
işte oyuna çok emek verdim ama çilek çok lazım oluyor ondan bende bir araştırayımAngry Birds Go sınırsız para bulabilir misiniz?

By_Ogus

Üye
online oyunda olsa güzel olcaktı

alprnx

alprnx

Üye
Subway surf de herşey sıkıntısız tamam ama kaykay -bilmemkaçlarda para değeri kadar kaykay sayısı eksiye düşmüş onu nasıl düzeltcez.tüm dosyaları atmıştım içine

By_Ogus

Üye
dragons of atlantis oluyor mu

OnrErsy

OnrErsy

Üye
Abi itools ipadi tanımıyo yani ipadi bağlıyorum leptopa Your device is not connected to PC yet. Please connect through USB. yazıyo ama ipadim leptopa bağlı napmam gerek

frk uzn

frk uzn

Üye
    Konu Sahibi
Abi itools ipadi tanımıyo yani ipadi bağlıyorum leptopa Your device is not connected to PC yet. Please connect through USB. yazıyo ama ipadim leptopa bağlı napmam gerek
İtoolsu kapat ac o yazi ya tikla duzeliyo bendede oluyodu

0MG90

0MG90

Üye
Clash of Clans hilesi var mı acaba?

KacakMazot

KacakMazot

Üye
8 ball pool hilesi lazim beyler. Eger varsa bir zahmet yardimci olun. Adamlar herseyi paraya dokmusler :(

frk uzn

frk uzn

Üye
    Konu Sahibi
Link verebilirmisin birde ben deneyeyim :)
Buyrun jailbreak gerektirir...

Hile İçeriği:

İlk hile Clash of Clans altın madeni hilesi, bu hile altın madenini 30 günlüğüne hızlandırmaya yarıyor.

Clash of clans Altın Hilesi Nasıl Yapılır

-Aşağıdaki linkten hile dosyamızı indiriyoruz.

-iFunBox programını bilgisayarımıza kuruyoruz. Eğer yok ise iFunBox Kurulumu konusundan nasıl yükleyeceğinizi öğrenebilirsiniz.

-iFunBox kurduktan sonra User application kısmından Clash of Clans klasörünü açıp Clash of Clans.app > res > csv klasörüne giriyoruz.

-Bu klasördeki building.csv dosyasının olduğundan emin oluyoruz.

-İndirdiğiniz dosyanın içinden çıkan building.csv dosyasını buraya kopyalıyoruz. Eskisinin üzerine yazdığından emin oluyoruz.

-Bitii. İyi oyunlar

Üst Alt