Aksiyon Eternity Warriors 3 Hile ( Jailbreak Gerektirir )

Sponsorlu Bağlantılar

parlakk

Üye
    Konu Sahibi
Eternity Warriors 3 Hile ( Jailbreak Gerektirir )
Eternity Warriors 3 Hilesi
- Hile Icerigi -

Sonsuz İksir (Birini kullanın, 9999999 olsun)

Anında İksir yeniden
Anında Beceri yeniden
Sonsuz Beceri
Sonsuz Sağlık​
- Hile Nasil Yapilir -
Oyunu tamamen kapatin.

iFile veya iTools ile Hileyi yükleyin ve iFile ile calistirin.
Kurulumdan sonra Tercihler / Ayarlar Uygulama gidin ve aşağı kaydırın, Eternity Warriors seçin ve istediğiniz Hileyi seçin.

• Beğen
Tepkiler: ozdmr86

mürteza16

mürteza16

Üye
:tşk:

parlakk

Üye
    Konu Sahibi
:rica:

polımıo

polımıo

Üye
guzel :)))

Mücteba

Mücteba

Üye
:tşk:

lıabı

Üye
He nerde ifile nerde indircez itools ne androidde nasil yuklucez vs yok bunu almissin kopyalamissin sen kardes baska siteden varsa adam akili biseye neyi nerden yuklucemize link koy jailbreak gerektirir gerektirmyenei koy direk yuklemeli b8sey koy appel bilmem ne cacik sitesinden kopyala yapistir oldu

parlakk

Üye
    Konu Sahibi
Kardes bilgin yoksa konuşma bu konuda ufacık bilgisi olan bile nasıl yapacagını bilir andoide olsa apple bölümünde paylaşmam herhalde google itools yazamıcek kadar acizmisin sen bilader..

emiryilmaz22

Üye
Çalışıyor mu acaba? Deneyen oldu mu? Ben android için olan hileyi bulamadım kendim için. Kardeşimin iphone nuna yükleyeyip bozmayayım çocuğun telefonunu ayak üstü, savaş çıkar :) Bir de oyun internet tabanlı olduğu için iphone dan yapsam androidimden girdiğimde işlenmiş olur mu hesaba gemler vs?

edip56

Üye
Kardes hilesi nerede nerden indierecez nere bakıyon hep üye olcan öle veriyo yok mu bunun güzel indirme yolu

Üst Alt