hikaye tamamlama oyunu

Sponsorlu Bağlantılar

sarkmaz

Üye
e kızı nasıl bulacak :eksi: adamların parcalarını birleştirip canlandırmaya calışır
daha sonra yaptığının saçma olduğunu anlar ve bu sırada yerde bir kağıt parçası gözüne ilişir

mavizeybek

mavizeybek

Üye
o esna da yerdeki kağıt parçasında kızın adresi yazılıdır (ölen adam amnezidir).

sarkmaz

Üye
ve kağıdı almak için eğilir ve bu esnada

midnight

midnight

Üye
Kafasına biri sert bir cisimle vurulur.. yere düşer kanlar içinde..

sarkmaz

Üye
gözlerini eski bir binada açar bu sırada arkasından bir ses duyar bu çok tanıdıktır evett........

mavizeybek

mavizeybek

Üye
adam ölür ve hikaye burada biter

sarkmaz

Üye
tabi okuyucular başkahraman aliyi zannederler ama yanılmışlardır çünkü ali ölmüştür o sırada olay yeri inceleme amiri semir bey gelir olaya el koyar
seyircinin yeni kahraman adayı odur artık

mavizeybek

mavizeybek

Üye
bi bakar ki ölen adamın cüzdanında karısının fotoğrafını bulur

sarkmaz

Üye
akşam eve gittiğinde ne yapacağını düşünür nasıl soracaktır fotğrafın ne aradığını ölen adamda o da kafasını dağıtmak için bir striptiz klübüne gider (hadi güzel yeri sana bıraktım) :P

mavizeybek

mavizeybek

Üye
sonra ne arıyom ben burada karımı bulmalıyım der ve çıkar gider :P

sarkmaz

Üye
ve eve ulaşır kapı aralıktır hemen silahını sessizce kılıfından çıkarır içerisi karanlıktır yavcaşça içeri girer ve karısını baygın bir şekilde yerde bulur olaylar iyice karışmıştır neler olduğunu öğrenmek için karısının kendine gelmesini ve anlatmasını beklemekten başka çaresi yoktur

mavizeybek

mavizeybek

Üye
(bak burada kadını öldürecektim vazgeçtim :P ) neyse kadını banyoya taşıyarak ayılması için kafasını soğuk suya sokar

sarkmaz

Üye
kadın kendine gelir ve konuşmaya başlarlar ilk taqnıştıkları günü hatırlamasını ister :wacko:

mavizeybek

mavizeybek

Üye
evet der maxicepte başlamıştı herşey ( :lol2: )

sarkmaz

Üye
evet ama bu bir tesaduf diildi ben aslında bir konsey üyesiyim diyecekken okuyucudan büyük tepki gelir şöyle devam eder ben aslında devlet için çalışıyorum bunları sana anlatamadım kusura bakma cok üzgünüm der

slayer

Üye
hong kong'lu (ohaa...) mafya ailesi eve C4 patlayıcı koymuştur ve patlamaya 24 sn kalmıştır

sarkmaz

Üye
23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 ve kırmızı kabluyu keser :D kurtulurlar ama o da nedir öyle aman tanrımmmmmmmmmmmmmmm

jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
bu supermenin sesidir ewet supermen gelmistir
kizi kurtarmaya ama
supermenin niyeti bozuktur
kiza sartlar koyar
benle yemege cikcan filan die
bundan sonra supermende sapikmen olmustur.
kiz kurtulmak icin bu onerii kabul etmistir.
fakat aksam tekrar sapikmen den kacmai dusunuodur

sarkmaz

Üye
birinden yardım istemelidir kocasına seslenir fakat kocası olayların şokundan kurtulamamıştır o da denize düşen misali batman seslenir ama olan olur bu da badman olmustur hayat kötü yani ... neyse devam

mavizeybek

mavizeybek

Üye
(abi olayları ne yapmışsınız yaw) birden ortaya spiderman çıkar ve batman la süpermani hkalayarak onları hikayeden diskalifiye eder ve evine geri döner :P

Üst Alt