Hi-Level 10400 mAh Taşınabilir Şarj Cihazı 34,95

Sponsorlu Bağlantılar

babilas

Üye
    Konu Sahibi
Hi-Level 10400 mAh Taşınabilir Şarj Cihazı 34,95
İlginizi çekebilir 2 Mart'ta A101'e gelecek:

Kaynak:

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Patlamıyosa İyi

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
teşekkürler inşallah patlamaz

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Bende 7800 Olanı Var Ağustostan Beridir Kullanıyorum Bir Sıkıntısı Yok. Tek Tavsiyem Fazla Isınabilecek Yerlerden Uzak Tutun Açık Alanda Şarj Edin Yani. Alacak Olanlara Hayırlı Olsun Şimdiden

Buraxlive

Buraxlive

Üye
Bende 7800 Olanı Var Ağustostan Beridir Kullanıyorum Bir Sıkıntısı Yok. Tek Tavsiyem Fazla Isınabilecek Yerlerden Uzak Tutun Açık Alanda Şarj Edin Yani. Alacak Olanlara Hayırlı Olsun Şimdiden
Bendede 7800 olanı var fakat çok yavaş şarj ediyor ve geceden sabaha kadar sarja birakmama rağmen lg g2yi tam sarj edemeden şarji bitti. Sizde böyle sorunlar var mi?

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Bendede 7800 olanı var fakat çok yavaş şarj ediyor ve geceden sabaha kadar sarja birakmama rağmen lg g2yi tam sarj edemeden şarji bitti. Sizde böyle sorunlar var mi?

Kardeşim Powerbankın Yanında Gelen Kabloyu Çöpe At Gitsin. Ben Bu Kablo İle Takıp Kullanıyorum.

İstersen Ampere Uygulamasıyla Şarj mAh'lerini Karşılaştır. Yanındaki Kablo 300 Küsür mAh Değer Verirken O Nokia'nın Orjinal Kablosu 1200mAh Veriyor Yani Prizle Aynı Güç. Sadece Kablon Kaliteli Olması Önemli O Kadar ;)

• Beğen
Tepkiler: Buraxlive
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Xiomi 10000mAh Powerbank kullanıyorum :sirit:

Üst Alt