HG Türkçe Çeviri & Düzenleme [Durduruldu]

Sponsorlu Bağlantılar

MarjinalKeko

Üye
Helium backup uygulamasını türkçeye çevirir misiniz?

bozkurt-_-05

Üye
kardeşim ilgilenirsen sevinirim.

asikral_64

asikral_64

Üye
kardeş sana zahmet bu müzik çaları Türkçeye çevirebilirmisin
çok güzel bir müzik çalardır ben uğraştım ama yapamadım

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
İstekleriniz alınmıştır. En kısa sürede ilgileneceğim
kardeşim ilgilenirsen sevinirim.
Dil dosyaları kilitli veya internetten aldığı için çevirilemiyor
kardeş sana zahmet bu müzik çaları Türkçeye çevirebilirmisin
çok güzel bir müzik çalardır ben uğraştım ama yapamadım

Uygulamayı toplamada hata alıyorum. Sorunları çözünce de farklı farklı sorunlar çıkıyor o yüzdende olmuyor. İsteğiniz çevrilmiyor

Lumia1520

Lumia1520

Üye
Teşekkürler :)

• Beğen
Tepkiler: sat s3 al
haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Elimde 3 çeviri var onlar bitince başlarım çeviriye. Onlar ne zama biter bilmiyorum ama bitene kadar Türkçe dil gelirse bilgilendirirsen beni boşuna çevirmiş olmam

Ok içinde dil seçme seçeneğide göremedim herhalde beta olduğu için Ingilizce tek dil eklemişler.
Gelişme olursa haber veririm :)

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Ok içinde dil seçme seçeneğide göremedim herhalde beta olduğu için Ingilizce tek dil eklemişler.
Gelişme olursa haber veririm :)
Dili cihazın varsayılan diline göre otomatik seçiyor. Çeviri bitince direk Türkçe olarak yüklenecek

• Beğen
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Konudaki emeklerinden dolayı tekrar teşekkür eder konunun sabitlendiğini bildiririm. :oke:

• Beğen
ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Geç ama yerinde bir karar :oke:

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Konudaki emeklerinden dolayı tekrar teşekkür eder konunun sabitlendiğini bildiririm. :oke:
Rica ederim. Bende sizlere teşekkür ederim :)
Helium backup uygulamasını türkçeye çevirir misiniz?

İsteğiniz yayınlanmıştır. Onaylandığı zaman görebilirsiniz:
@mraz
Uygulama konularına istek yazmazsan sevinirim.
Go launcher dil dosyalarını internetten aldığı için eklenen diller uygulama üzerinden görülmüyor. Sadece ingilizce dil uygulamada gömülü. İngilizce dilinin yerine Türkçe dili eklersen sorun almazsın. Türkçe dil dosyası hazırlamışsan dene ama hazırlamamışsan Go launcher Z konusundaki dil dosyasını karşılaştırırım uyarsa eklerim ve yayınlarım ama uyumsuz ise beklemen gerekecek. Çünkü senden önce çeviri istekleri var

• Beğen
Tepkiler: MarjinalKeko, Bahadir_fb ve Nextman
mraz

mraz

Üye
haqanguven' Alıntı:
Rica ederim. Bende sizlere teşekkür ederim :)

İsteğiniz yayınlanmıştır. Onaylandığı zaman görebilirsiniz:
@mraz
Uygulama konularına istek yazmazsan sevinirim.
Go launcher dil dosyalarını internetten aldığı için eklenen diller uygulama üzerinden görülmüyor. Sadece ingilizce dil uygulamada gömülü. İngilizce dilinin yerine Türkçe dili eklersen sorun almazsın. Türkçe dil dosyası hazırlamışsan dene ama hazırlamamışsan Go launcher Z konusundaki dil dosyasını karşılaştırırım uyarsa eklerim ve yayınlarım ama uyumsuz ise beklemen gerekecek. Çünkü senden önce çeviri istekleri var

Tamam beklerim sorun yok. Hep bu sürümü kullanacağım nasılsa, teşekkür ederim.

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi

okkes2700

Üye
Haqan kardeşim Nova launcher yeni versiyon arkadaş paylaşmış bu güncel hali Nova Launcher Prime v#materinova.16 türkçeleştirir misin ?

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Haqan kardeşim Nova launcher yeni versiyon arkadaş paylaşmış bu güncel hali Nova Launcher Prime v#materinova.16 türkçeleştirir misin ?

İstek yapıldı daha önceden de. Elimdeki çeviriler bitsin ona geçeceğim
kardeşim çok uzun bi şeye benzemiyor bi el atarsan çok sevinirim. Kolay gelsin.

İsteğin yayınlanmıştır. Onaylandığı zaman görebilirsin: https://www.maxicep.com/forum/konu/perfectly-clear-v-4-0-7-hg-turkce.939662/
Nova launcher çevirebilir misin @haqanguven
Bilgi bölümünde çevrilmiş görünüyor ama Türkçe dil mevcut değil yeni surumde

https://www.maxicep.com/forum/attachments/nova-launcher-prime-fu ll-v-materinova-15-zip.195630/

İsteğiniz yayınlanmıştır. Onaylandığı zaman görebilirsiniz: https://www.maxicep.com/forum/konu/nova-launcher-prime-v-3-3-hg-turkce.939691/