HG Türkçe Çeviri & Düzenleme [Durduruldu]

Sponsorlu Bağlantılar

bozkurt-_-05

Üye
kardeşim benim uygulama araya kaynamadı di mi ?

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi

bozkurt-_-05

Üye
tamamdır kardeşim görseli görmüştüm ama unuttun falan mı dedim acaba. beklemedeyim çok sağol :)

bozkurt-_-05

Üye
kardeşim konuyla alakasız ama bi konunda kendi düzenlediğim rom demişsin. s2 için olan miui romunu mu düzenledin yoksa rom mu yaptın ? ya da şöyle grand 2 için senin görseli nasıl verebiliriz nette miui romu yok ?

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim konuyla alakasız ama bi konunda kendi düzenlediğim rom demişsin. s2 için olan miui romunu mu düzenledin yoksa rom mu yaptın ? ya da şöyle grand 2 için senin görseli nasıl verebiliriz nette miui romu yok ?
Taban olarak miui rom'u aldım. En son sürüme port ettim ve görsel, performans ve sistem uygulamarında düzenlemeler yaptım. Symbiandan bilen bilir beni :)
Neyse telefon olmadan birşey diyeme, çünkü her telefonun sistem dosyaları farklıdır onun için kendiniz düzenlemelisiniz. Her telefon için miui romu vardır bir bakmam gerek ama görsel olarak benimki gibi değil...

• Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387
ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387

MarjinalKeko

Üye
Busybox Pro uygulamasını türkçeye çevirir misiniz?
Edit: uygulama linki

Son düzenleme:
haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Edit: uygulama link ihttps://play.google.com/store/apps/details?id=stericson.busybox.donate
En kısa sürede ilgileneceğim
Edit: uygulama linki
İsteğiniz yayınlanmıştır. Onaylandığı zaman görebilirsiniz: https://www.maxicep.com/forum/konu/busybox-pro-v-27-hg-turkce.939173/

• Beğen
Tepkiler: MarjinalKeko
hikmet366

hikmet366

Üye
hakan ne kadar sürer

hikmet366

hikmet366

Üye
Türkçe zaten de pro verebilir misin ?

darkmurty11

Üye
Kardeşim şu aviate launcher in son versiyonunu cevirebilir misin ben denedim fakat programda hata oluyor

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye

Alttan indirebilirsin