HG Türkçe Çeviri & Düzenleme [Durduruldu]

Sponsorlu Bağlantılar

bozkurt-_-05

Üye
kardeşim çok uzun bi şeye benzemiyor bi el atarsan çok sevinirim. Kolay gelsin.

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi

Sıraya alındı. Sizden önceki istekte hemen hemen bu kadar satıra sahip olduğu için o bitince sizinkine geçeceğim

hikmet366

hikmet366

Üye
hakan yapabilir misin sana zahmet amacı pil sıcaklığı ölçüyor

bozkurt-_-05

Üye

Sıraya alındı. Sizden önceki istekte hemen hemen bu kadar satıra sahip olduğu için o bitince sizinkine geçeceğim

teşekkürler beklemedeyim.

okkes2700

Üye
Haqan kardeşim GO Launcher Z Prime v1.0 build 410 uygulamasını türkçeleştirir misin ? Yarım yamalak türkçe 'de

Play store link :
Download link :

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Haqan kardeşim GO Launcher Z Prime v1.0 build 410 uygulamasını türkçeleştirir misin ? Yarım yamalak türkçe 'de

Play store link :
Download link :
Önceki istekler bitince seninkine geçeceğim

Sıralamamız bu şekildedir
Anlıycanız bu aralalar fena yoğunum :D

hikmet366

hikmet366

Üye
Baya Zormuş Bea :spr

devrimile

devrimile

Üye
Selam Aleyküm kardeşim; daha önce bir programı Türkçe'ye çevirmen konusunda ricada bulunmuştum ve çok kısa bir sürede çevirildiğine şahit oldum, tekrar teşekkür ediyorum. Bu sefer aslında İngilizce kullanımı da kolay olan bir programı sırf Türkçe'ye verdiğim değere istinaden Türkçe'ye çevirmeni rica ediyorum. Programı uzun zamandır arıyordum ve nihayet buldum. Eminim çoğu kişi beğenecektir. Programın gayesi telefonun ana ekranındaki program iconlarını gizlemek... Linki veriyorum : şimdiden ellerine sağlık. Kolay gelsin.:alkis:alkis

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Selam Aleyküm kardeşim; daha önce bir programı Türkçe'ye çevirmen konusunda ricada bulunmuştum ve çok kısa bir sürede çevirildiğine şahit oldum, tekrar teşekkür ediyorum. Bu sefer aslında İngilizce kullanımı da kolay olan bir programı sırf Türkçe'ye verdiğim değere istinaden Türkçe'ye çevirmeni rica ediyorum. Programı uzun zamandır arıyordum ve nihayet buldum. Eminim çoğu kişi beğenecektir. Programın gayesi telefonun ana ekranındaki program iconlarını gizlemek... Linki veriyorum : şimdiden ellerine sağlık. Kolay gelsin.:alkis:alkis
En kısa sürede ilgileneceğim
İsteğin yayınlanmıştır. Onaylandığı zaman görebilirsin: https://www.maxicep.com/forum/konu/hide-app-hide-application-icon-v-1-4-1-hg-turkce.938718/

hospiti

hospiti

Üye
:maxicep:

halittosun

Üye
haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş Kolay Gelsin
Yahoo Aviate Launcher v2.2.3 - MaxiCep

Linkteki Launcher Uygulamasını Çevirebilirmisin Sana Zahmet
İlgileneceğim
Merhaba
Uygulama adı : POCKET
Marketuygulama linki :
Uygulama sürümü : 5.7.4
Uygulamanın apk linkleri :

Uygulama hakkında : E-posta kutularınız, internette gezinirken ilginizi çeken, ama o anda göz atmaya fırsat bulamadığınız makale, fotoğraf ve videoların linklerini kendinize gönderdiğiniz e-postalarla mı dolu? Cevabınız evet ise, artık çözümü var; POCKET! Çevrim dışı bile kaydettiğiniz makale ve yazıları okuyabilirsiniz
Uygulama ile ilgili daha açıklayıcı yazı linki
Birde burda:

Bu uygulamayı Türkçeleştirirseniz beni çok ama çok sevindirirsiniz. En çok kullandığım uygulama.

İyi çalışmalar
İsteğiniz yayınlanmıştır. Onaylandığı zaman görebilirsiniz: https://www.maxicep.com/forum/konu/pocket-v-5-7-4-hg-turkce.938966/
hakan yapabilir misin sana zahmet amacı pil sıcaklığı ölçüyor
İsteğin yayınlanmıştır. Onaylandığı zaman görebilirsin: https://www.maxicep.com/forum/konu/gauge-battery-widget-2014-v-1-0-hg-turkce.939038/

halittosun

Üye
Kardeş Lbe Security'nin Akıbeti Nedir Var mı Bir Gelişme

halittosun

Üye
Eyvallah Ellerine Sağlık Allah Kolaylık Versin

hikmet366

hikmet366

Üye
Teşekkürler hakan