Heyecan Yok Sadece Konsept!!!

• 25 Eylül 2013
  • 1153 Okunma
  • 25 Cevap

1. < Resmi açmak için tıklayın >

Bir kaç gündür Windows Phone8.1 ve GDR3 güncellemeleriyle ilgili bilgi paylaşan bir sosyal ağ hesabı dun gece saatlerinde bizlere veda etmişti ve paylaştığı tüm bilgileri hesabı üzerinden kaldırmıştı.

Az önce hesaptan bir resim daha paylaşıldı. Fakat pek inandırıcı gelmese de resimdeki görüntünün konsept olduğu özellikle belirtilmişti.

Yazan: papakudioflu
    kamuraN021, luckysleven ve m542tf bunu beğendi.
  2. Fazla gerçekçi bir konsept :)

3. dostum geçen gün sana Meyerson'un bir demecini özelden göndermiştim hatırladın mı?

yani bu görsel konsept falan değil. Adamlar işi bitirmiş.

suyunsesi ve bulutsuzgece bunu beğendi.
  4. :hmmm

Son düzenleme: 25 Eylül 2013
  5. Bu Consept deil bence :)

6. Karolardaki gölgeler süper olmuş ya. Ben bunu istiyorum :))

7. bizlede paylaşabilirmisiniz ^^

ardacumhur bunu beğendi.
  8. tablet mi olacak bu ne olacak anlamadım ki

9. Ben anlamadım şimdi konsept mi değil mi? :D

10. kutular çok iyi olmuş hafif bombeli gibi : ) ya olması gereken de bu bence wp yi wp yapan en önemli özelliklerden biri kutular bunların üzerine gidilmesi gerekir .. birde bunun üzerine arka planı kişiselleştirme özelliği eklenirse 1-2 tanede ekran geçiş efekti eklenirse ozaman çok keyifli olur
    ---
    ios bile son güncellemesine efekt eklemiş bu arada inatları kırılmış : )

11. Kutular 3 boyutlu olsa da küp olsa, döndürsek hoş olmaz mı? Mesela saat uygulaması çeviriyon alarmlara gidiyor gibi :D Ya da arkalı önlü de olabilir (3boyuta göre daha basit olur :D )
    ---
    Çok iyi olmuş ama :D

12. 512 mb cihazlardan dumanlar çıkmaya başlar ozaman : )
    ---
    ama ip4 ün halini gördünmü güncellemeden sonra çok güldüm ya rezil etmişler kasım kasım kasılıyor artık cihazlar : )

13. VLC PLAYER MI O ?

14. ayıplamayın ama kutulardaki farkı bir türlü göremedim :)

15. konsept iddiasıyla yayınlandı. 10.1" tablet fakat yazılım ve uygulamalar Windows Phone. Bu da rt ve wp'nin birleşme olayını doğruluyor.

Invoke bunu beğendi.
  16. 4ü bilmem de 4S 5de sorun yoktu, geçişler filanda süper olmuş, çok hoştu. Orası windowsphone a benzemiş burası androide benzemiş diyonlar çok ama bence adamlar akmış. Aypon sevmem ama Ios 7yi cidden beğendim :D

Bildiğime göre artık wp içinde yüksek donanımlı cihazlar geliyor 512mblı cihazlarına daha basit efektler koyarlar ya da aynen bırakırlar, geliştirmek lazım :) Market eksiğini tamamlarsa eğer ms, ki yapabileceklerini düşünüyorum. Wp akar o zaman, tasarımları filan hoşuma gitmiştir zaten hep.

17. Vlc Player mı o ? :)

18. VLC Player'ı birkaç ay daha bekleyeceksiniz maalesef.
    GDR3 hatta WP8.1 güncellemesi sonrasına kalabilir.

19. yav bu adamlar para toplamıştı hani ne oldu yetmedi mi de 8.1 sonrasına sarkıyor

Yüklüyor...
16/11/2018 - 14:26