Haber Heyecan Yok Sadece Konsept!!!

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Heyecan Yok Sadece Konsept!!!

Bir kaç gündür Windows Phone8.1 ve GDR3 güncellemeleriyle ilgili bilgi paylaşan bir sosyal ağ hesabı dun gece saatlerinde bizlere veda etmişti ve paylaştığı tüm bilgileri hesabı üzerinden kaldırmıştı.

Az önce hesaptan bir resim daha paylaşıldı. Fakat pek inandırıcı gelmese de resimdeki görüntünün konsept olduğu özellikle belirtilmişti.

• Beğen
Tepkiler: kamuraN021, luckysleven ve m542tf

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Fazla gerçekçi bir konsept :)

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
:evet: :oke: :tşk:

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: suyunsesi ve bulutsuzgece
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
:hmmm

Son düzenleme:

respection123

Üye
Bu Consept deil bence :)

sebahattinART

sebahattinART

Üye
Karolardaki gölgeler süper olmuş ya. Ben bunu istiyorum :))

muratangin

Üye
  • Beğen
Tepkiler: ardacumhur
pirenuri

pirenuri

Üye
tablet mi olacak bu ne olacak anlamadım ki

Invoke

Invoke

Üye
Ben anlamadım şimdi konsept mi değil mi? :D

luckysleven

luckysleven

Üye
kutular çok iyi olmuş hafif bombeli gibi : ) ya olması gereken de bu bence wp yi wp yapan en önemli özelliklerden biri kutular bunların üzerine gidilmesi gerekir .. birde bunun üzerine arka planı kişiselleştirme özelliği eklenirse 1-2 tanede ekran geçiş efekti eklenirse ozaman çok keyifli olurios bile son güncellemesine efekt eklemiş bu arada inatları kırılmış : )

Invoke

Invoke

Üye
Kutular 3 boyutlu olsa da küp olsa, döndürsek hoş olmaz mı? Mesela saat uygulaması çeviriyon alarmlara gidiyor gibi :D Ya da arkalı önlü de olabilir (3boyuta göre daha basit olur :D )
ios bile son güncellemesine efekt eklemiş bu arada inatları kırılmış : )

Çok iyi olmuş ama :D

luckysleven

luckysleven

Üye
Kutular 3 boyutlu olsa da küp olsa, döndürsek hoş olmaz mı? Mesela saat uygulaması çeviriyon alarmlara gidiyor gibi :D Ya da arkalı önlü de olabilir (3boyuta göre daha basit olur :D )

512 mb cihazlardan dumanlar çıkmaya başlar ozaman : )

ama ip4 ün halini gördünmü güncellemeden sonra çok güldüm ya rezil etmişler kasım kasım kasılıyor artık cihazlar : )

braayn

braayn

Üye
VLC PLAYER MI O ?

DenizhaNq

DenizhaNq

Üye
ayıplamayın ama kutulardaki farkı bir türlü göremedim :)

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Invoke
Invoke

Invoke

Üye
512 mb cihazlardan dumanlar çıkmaya başlar ozaman : )

ama ip4 ün halini gördünmü güncellemeden sonra çok güldüm ya rezil etmişler kasım kasım kasılıyor artık cihazlar : )

4ü bilmem de 4S 5de sorun yoktu, geçişler filanda süper olmuş, çok hoştu. Orası windowsphone a benzemiş burası androide benzemiş diyonlar çok ama bence adamlar akmış. Aypon sevmem ama Ios 7yi cidden beğendim :D

Bildiğime göre artık wp içinde yüksek donanımlı cihazlar geliyor 512mblı cihazlarına daha basit efektler koyarlar ya da aynen bırakırlar, geliştirmek lazım :) Market eksiğini tamamlarsa eğer ms, ki yapabileceklerini düşünüyorum. Wp akar o zaman, tasarımları filan hoşuma gitmiştir zaten hep.

braayn

braayn

Üye
Vlc Player mı o ? :)

PureFood

PureFood

Üye
yav bu adamlar para toplamıştı hani ne oldu yetmedi mi de 8.1 sonrasına sarkıyor

Üst Alt