Herkes Avatar+Nickinin hikayesini yazsın...

Sponsorlu Bağlantılar

POWER

POWER

Üye
    Konu Sahibi
Herkes Avatar+Nickinin hikayesini yazsın...
Ewet arkadaşlar herkes kullandığı nickle avatarının hikayesini(nedeni/anlamı vs.) yazsın...

Ben başlıyım Nickimi 10 yıldır kullanıyorum internetle tanıştığım 1997 yılında insanların internette/oyunda takma isim(Nick) kullandığını öğrendim bende çok düşündüm bulamadım en son bilgisayarın kasasındaki güç düğmesindeki yazıyı gördüm anlamıda hoşuma gitti o gün bu gündür kullanıyorum...

P_O_W_E_R(Güç/kudret)

Avatarımsa malum yeni vizyona giren Transformers filmi çocukluk anılarımı canlandırdı benim küçükken Optimus Prime oyuncağım wardı.Hayranıydım öle koydum yani...

Hadi maxi sizde yazın bakim hikayenizi...

• Beğen
Tepkiler: jejep

prince of hell

prince of hell

Üye
ya benim nick garip biraz hikayesi bu benim hayatımda gördüğüm ve üye olduğum ilk forum sitesi üye olduğumda nickimi prince of persia oyununu çoksevdiğim ama öyle yazarsam özenti olcağını düşündüğüm için prince of hell yaptım ve çok benimsedim avatarımda eskiden prince of persia idi şimdi ise ps2 deki shadow hearts 2 covenant oyunundan imzam da öyle ;)

ouSahin

ouSahin

Üye
intihar eden bir gençç çoçukk ==ben...

nickimde işte o da ben:)

***BlackrosE***

***BlackrosE***

Üye
Benim Hikayem biraz eski ama felsefik :D

Lise yıllarımda savunma sporlarıyla ilgilenmeye başlamıştım ama öle tekwan do yada karete do deil Capoiera ile ki hala çalışırım!.. :spr

nese lise yıllarında ki kankam her cuma çıkışında olduğu gibi deilde bu sefer başla bi acelelikle defterlerini aldı kravatını aşağı inmeden çıkarı bende hayrola dedm ne oldu ki bu kadar acelecisin dedim ya sorma bi eleman var benim kız arkadaşıma takılıyomuş çıkışta gel buluşalım dedi bende törene kalmadan kaçacam işte dedi!! :)

bende aaa kanbersiz düğün olur mu diye yanında gittim sadece konuşacaklar mış öle dediler ama içimde bi huzursuzluk vardı... :)

sonra işte gittik adamların yanına 3 dk arada 2 metre mesafe ile konuşuyoz :D nasıl oluyosa artık bizimki gitti çocuğun yanına bak uzatma işim var uzak dur dedik NOKTA dedi.. bu sırtını döndü diğeri yumruk vurdu bende hemen olaya müdahale çocuğun yanıdaki 2 kişiyi yere serdim sonra diğerinin yani saldıranın bacağını kırdım (hayatımda yaptığım en kötü olaydı ama kendimi kaybettim o an öle bişi ) sonra bunun arkadaşları bunun koluna girerrek götürdüler....

şimdi merak edenler çok oluyo şikayet ettimi felan die ne zman anlatsam bu olayı hep sorarlar yok etmemiş bisikletten düştüm ayağım pedallara takıldı demiş...

yani bi sorun olmadı benim için gerçi şimdi o çocukla arkadaşım :)

olaya bakın ya...

neyse o olay olduğu sırada hani çocuklar diğerini götürürken benim arkadaş bana Mustafa Melek gibi adamsın dostlarına melek düşmanlarına adeta bi şeytansın dedi!!..

sonra da ertesi gün Senin nick BlackrosE olsun dedi öle kaldı 6 yıldır hala aynı!! ;)

Avatarda aynı zaten ;) :spr (Biraz Felsefik bişi işte ;) )

kurt bey

kurt bey

Üye
avatarım nickim imzam => düşüncem ideolojim:spr

SelmanTE

SelmanTE

Üye
nickim 1990 lı yıllarda ortaokul dönemimde hackerlık yapıyordum. ve kullandığım isim buydu. çok hoşuma gider. hatta o zamanlardan kalma tek hatıra yahoo mail adresimdir. [email protected] :)
biraz banel gelebelir bazılarınıza ama o çocukluk aklıyla bunu seçmişim işte...

avatarımda ceddimizin timsali işte. sebep söylemeye gerek varmı ????

researcher

Üye
benim anlatmama gerek yoktur sanıyorum nickimi.....ama adana depremi cok daa anamlı kıldı bu nicki benim icin....

manyak!

manyak!

Üye
benim nickimi anlamını bu zamana kadar anlayan anlamıştır zaten :)avatara gelincede
e rock forever!:lol

мιѕтαα

мιѕтαα

Üye
adım mustafa ortaokuldayken bi arkadas solemisti dersanede bi arkdası warmıs onunda adı mustafa.dersaneden hocası devamlı buna mıstağa bey mıstağa bey diyomus neyse bu arkadasta bana mıstağa bey demeye basladı sora bu soylene soylene mıstaa oldu

herkes mıstaa yada mista die cagırır zaten beni artık:D

avatarımda okulda fotografcılık dersi alan bi arkadas icin poz vermistim. yanlızlık konulu bi foto cekcekti iste bole bi poz verdik cok hosuma gidince bende bole koyayım dedim o fotoyu :D

imza da yakında bisiler koymayı dusunuyorum koyunca editlerim bu mesajı

prince of hell

prince of hell

Üye
benim anlatmama gerek yoktur sanıyorum nickimi.....ama adana depremi cok daa anamlı kıldı bu nicki benim icin....
adana depremiyle titaniğin ne alakası var titanik bildiğim kadarıyla buzdağından battı depremden deil :D:D:D ha yani öleyse bilelim dimi:ehe

• Beğen
Tepkiler: Heroata
***BlackrosE***

***BlackrosE***

Üye
***BlackrosE*** bu nicki nerde görürüseniz bilinki benden dir ;)

irun

irun

Üye
nickimin anlamı gizli, bu forumda sadece bir kişi biliyo.. yine gizli kalsın istiyorum, açıklamıycam.. ama şu kadarını söyleyim ayran değil..:ehe

avatarımın özel bi anlamı yok, beğenip eklediğim zamandan beri (ki epey oldu) kullanıyorum..:spr

imzam, zaman zaman güncelleniyo.. :ok2:

omayra

Üye
Avatarım, benim sevimli pek kıymetli oğluşumun bebişlik resmi. Nickim, çok sevdiğim şair Murathan Mungan'ın en sevdiğim şiirinin ve kitabının ismi, imzam zaman zaman değişiyor ama bu imzayı tepki olarak koymuştum; büyük önder Mustafa Kemal'in çok sevdiğim bir sözü.

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Nickim: İlk internetle tanıştığım günlerde bir oyun dosyası indirecektim. Forum, üyelik falan bilmiyorum tabi. Sonra aklıma futbolcu isimleri geldi ve o zamanlar fenerbahçede değildi Hooijdonk ve biraz değiştirerek çok beğendiğim futbolcu olan van_hoijdonk olarak nick aldım. Sonrasında her forumda böyle aldım derken tüm forumlarda direk van_hoijdonk diye kullanmaya başladım.

Avatar: Yıllık resimleri çektirdik. Malum liseden mezun oluyoruz.Resimlerden en beğendiğim buydu ve avatara ekledim. Hoş duruyor gibi geldi :)

sublieutenant

sublieutenant

Üye
Uzun zamanlar önceydi...

Küçüktüm, karanlık sokaklar ıssız,sakin ve ürkütücüydü, yıl 1902.. Ozamanlar direk,sokak lambaları yook.. Annemin diktiği bez bebek arkadaşlık ederdi bana.. Yine günlerden birgün derkeen..Şaka şaka:):p

nickim bir oyunda aldığım bir rütbedir,e tabii ooraya gelene kadaar.. Anlamı deniz üsteğmenidir.. İmza: sevdiğim bi forum sitesi:lol

prince of hell

prince of hell

Üye
ναη_нσιנ∂σηк;443372' Alıntı:
Nickim: İlk internetle tanıştığım günlerde bir oyun dosyası indirecektim. Forum, üyelik falan bilmiyorum tabi. Sonra aklıma futbolcu isimleri geldi ve o zamanlar fenerbahçede değildi Hooijdonk ve biraz değiştirerek çok beğendiğim futbolcu olan van_hoijdonk olarak nick aldım. Sonrasında her forumda böyle aldım derken tüm forumlarda direk van_hoijdonk diye kullanmaya başladım.

Avatar: Yıllık resimleri çektirdik. Malum liseden mezun oluyoruz.Resimlerden en beğendiğim buydu ve avatara ekledim. Hoş duruyor gibi geldi :)
bencede güzel bu resm:oke:

depresif

Üye
nickimiin hikayesi askerde başlıyor
askerde şafak 7 derken vukuattan ceza evine gireceğim 5 gün diskoya gideceğim (askerlik yapanlar bilir diskoyu) yeni üstteğmenimiz ilk görevine başlarken ilk imzaladığı kağıt benim tutanağım adam çağırttı beni
Neden uyudun nöbette dedi(ki uyandırmadı alt devrelerim ali cengiz oyununa geldim)
Bende uyuduğum için uyudum komutanım dedim uyumanın mazereti mi olur dedim
benden önceki uyandırmamış dedim
Nerelisin sen dedi van dedim
Bunlar hepsi böyle pislik gönderin gitsin bunlar alışık böyle şeylere dedi
benim nevrim döndü gömleği açtım ne diyorsun sen lan dedim bu askerliği de seni de diye başladım kamelyaya yürümeye başladım kafamdaki bıçağı almak o adamı sermekti başçavuşumuz baba adamdı geldi uyardı beni bak gidiyorsun beş gün yat kalk git evine oğlum yapma etme ben çıldırmışım zorla taskin ettiler meğer bu üstteğmen inzibat çağırdı bi süre sonra landlarla inzibatlar geldi kollara kelepçeyi vurunca irkildim ceza evi kağıdımı ellerine tutuşturarak direk revire ordaki üstteğmeni de aramış cezaevi kağıdıma ağır "depresif" hareketlerinden dolayı hücrede yatması uygundur yazdı ve kaşeledi arkasından hoppala hücreye 5 gün (girdiğin saatte çıktığın için aslında 6 gün yattım) hücrede 2 metreye 1 metre hücrede sadece günde 1 defa havalandırmaya çıkarak cezayı bitirdim ama hala o günleri içim burkularak hatırlıyorum :agla
ondan dolayı depresif nickini kullanıyorum hatıra hesabı

kurt bey

kurt bey

Üye
nickimiin hikayesi askerde başlıyor
askerde şafak 7 derken vukuattan ceza evine gireceğim 5 gün diskoya gideceğim (askerlik yapanlar bilir diskoyu) yeni üstteğmenimiz ilk görevine başlarken ilk imzaladığı kağıt benim tutanağım adam çağırttı beni
Neden uyudun nöbette dedi(ki uyandırmadı alt devrelerim ali cengiz oyununa geldim)
Bende uyuduğum için uyudum komutanım dedim uyumanın mazereti mi olur dedim
benden önceki uyandırmamış dedim
Nerelisin sen dedi van dedim
Bunlar hepsi böyle pislik gönderin gitsin bunlar alışık böyle şeylere dedi
benim nevrim döndü gömleği açtım ne diyorsun sen lan dedim bu askerliği de seni de diye başladım kamelyaya yürümeye başladım kafamdaki bıçağı almak o adamı sermekti başçavuşumuz baba adamdı geldi uyardı beni bak gidiyorsun beş gün yat kalk git evine oğlum yapma etme ben çıldırmışım zorla taskin ettiler meğer bu üstteğmen inzibat çağırdı bi süre sonra landlarla inzibatlar geldi kollara kelepçeyi vurunca irkildim ceza evi kağıdımı ellerine tutuşturarak direk revire ordaki üstteğmeni de aramış cezaevi kağıdıma ağır "depresif" hareketlerinden dolayı hücrede yatması uygundur yazdı ve kaşeledi arkasından hoppala hücreye 5 gün (girdiğin saatte çıktığın için aslında 6 gün yattım) hücrede 2 metreye 1 metre hücrede sadece günde 1 defa havalandırmaya çıkarak cezayı bitirdim ama hala o günleri içim burkularak hatırlıyorum :agla
ondan dolayı depresif nickini kullanıyorum hatıra hesabı
hadi beeeee:ehe

depresif

Üye
sana anlatmıştım YDH :oke: sen niye cevap yazıyon ilk kez duymuş gibin alla alla :ehe

Üst Alt