Her Yıl 3 Milyon Kadın Sünnet Oluyor

Sponsorlu Bağlantılar

Haberci

Haberci

Üye
    Konu Sahibi
Kafa karıştıracak bi durum tabii ki var ama benimkisi sadece böyle şeylerinde olduğunu bilmeniz açısından yararlı olur düşüncesiyle yazdım. Yaşı küçük olan kardeşlerimiz zaten konunun ehemmiyetini anlayamıyacak ve kavrayamıyacaklardır ama biraz daha yaşı büyük olan arkadaşlarımız da konuyla ilgili kafalarında soru işaretleri oluştuysa onlarda istedikleri taktirde konu hakkındaki bilgileri araştırarak istedikleri bilgiye ulaşabileceklerdir. Amacım çok ilginç bilgileri sizlere ulaştırmak ilginizi boş ve gereksiz gibi görünen haberlerden de kıssadan hisse babında bi şeyler almanızdır.Teşekkürler...

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
ne igrenc bişeydir bu yaa Allahım ne yobaz bi millet bu boyle

..::Riddick::..

..::Riddick::..

Üye
<div class='quotetop'>(Haberci &#064; Nov 28 2005, 12&#58;04 AM) [post=216218]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Kafa karıştıracak bi durum tabii ki var ama benimkisi sadece böyle şeylerinde olduğunu bilmeniz açısından yararlı olur düşüncesiyle yazdım. Yaşı küçük olan kardeşlerimiz zaten konunun ehemmiyetini anlayamıyacak ve kavrayamıyacaklardır ama biraz daha yaşı büyük olan arkadaşlarımız da konuyla ilgili kafalarında soru işaretleri oluştuysa onlarda istedikleri taktirde konu hakkındaki bilgileri araştırarak istedikleri bilgiye ulaşabileceklerdir. Amacım çok ilginç bilgileri sizlere ulaştırmak ilginizi boş ve gereksiz gibi görünen haberlerden de kıssadan hisse babında bi şeyler almanızdır.Teşekkürler...
[/b][/quote]

Baba haklısın bilgilendirmek için vermişsindir tabiki ama bence bu siteye ağır konular

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
deli bunlar..

jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
bu olayi duymustum
ırak tarafinda filan oluyo die
ama simdi daa ii ogrendik
thanx haberci

serdar06288

serdar06288

Üye
peki arkadaşlar bunun sebebi ne ne için yapıyorlar yapmalarındaki amaç ne dini mi sağlık açısındanmı çok saçma bişi bu

S1FR3K1R1C1

Üye
<div class='quotetop'>(cepix &#064; Nov 27 2005, 02&#58;16 PM) [post=215709]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
evt ya bu nsl iş?
[/b][/quote]gerçekten ya bu nasıl iş bende anlamadım

Caine

Caine

Üye
örf ve adetler gelenek ve görenekler. adetlet yüzyıllar geçerde bitmezzz. ilginç bir durum olmasına karşın öğrenmesi güzel ve saygı duyuyorummmm. bilgiler için tşkler abim

mavizeybek

mavizeybek

Üye
bunu ortaokul yıllarında duymuştum ve kimseyi de inandıramamıştım kendime o yıllarda
ama bu kadar yaygın olduğunu da bilmiyordum doğrusu

Clausius Clapeyron

Üye
çok saçma ve iğrenç ötesi

eeANTi

eeANTi

Üye
doğru arkadaşlar bende her yıl 4 milyon insanın doğum yaptığını duymuştum muhahhaha

canturk

canturk

Üye
ilk defa duydum sacmalık

night990

Üye
sünneti anladımda ne kestiklerini anlamadım???????

hidayet

hidayet

Üye
<div class='quotetop'>(jimbeam &#064; Nov 29 2005, 12&#58;02 PM) [post=217221]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
sünneti anladımda ne kestiklerini anlamadım???????
[/b][/quote]

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Haberci abimize pm at sana ilgili linkleri versin..

cosmokramer

Üye
<div class='quotetop'>(serdar06288 &#064; Nov 28 2005, 10&#58;48 AM) [post=216342]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
peki arkadaşlar bunun sebebi ne ne için yapıyorlar yapmalarındaki amaç ne dini mi sağlık açısındanmı çok saçma bişi bu
[/b][/quote]

kadınların cinsellikten zevk almaması için yapıyorlar diye duymuştum, çünkü bu onlara göre günahmış..
ama saçmalık tabiiki..
benim bildiğim kadarıyla müslümanlıkta böyle bir şey yok.. eskiden kalma toplumsal kuralları olsa gerek.. cahiillik.. hatta ünlü bir kadın manken mi şarkıcı mı ne vardı afrikalı, sünnet olmamak için kaçmıştı ülkesinden, ama şimdi adını hatırlayamadım..