Her Tür Önizlemeli Süper Java Oyunlar Burada

Sponsorlu Bağlantılar

guraktan

Üye
Oyunlar güzele benziyor ama ben oyunları çalıştıramadım. Jar veya Jad olarak yükledim ama oyun dosyası yok, birkaç resim var sadece. Acaba yapmadığım birşey mi var? (6230i)

eren1907

Üye
eline sağlık

worlddentist

Üye
Originally posted by guraktan@Jun 11 2005, 01:47 PM
Oyunlar güzele benziyor ama ben oyunları çalıştıramadım. Jar veya Jad olarak yükledim ama oyun dosyası yok, birkaç resim var sadece. Acaba yapmadığım birşey mi var? (6230i)
[post=81595]Quoted post[/post]​

Üstad indirdiğin 2 dosyadan jar olarak inen ama uzantısı zip olan dosyayı mouse ile sağ tıkla ve özelliklerden zip uzantıyı sil buraya jar yaz sana onay sorar ok le ve jad olarak inen ancak uzantısı text olanın da yine özelliklerden text yazan kısmını sil jad olarak onayla ve değişen dosya uzantısı halleriyle birlikte mobimb browser ile telefonuna atabilirsin..............
kolay gelsin...................

hacker_akbal

hacker_akbal

Üye
saolasın hepsini indirecem

Salihyet

Salihyet

Üye
jad'lar inmiyo''!! bide bunlar k700i'ye olurmu??

worlddentist

Üye
Originally posted by salihyet@Jun 15 2005, 02:56 PM
jad'lar inmiyo''!! bide bunlar k700i'ye olurmu??
[post=85582]Quoted post[/post]​

Üstad jadları hedefi farklı kaydet ile kaydetmeyi dene..............

ersankuneri

Üye
Originally posted by guraktan@Jun 11 2005, 01:47 PM
arkadaşım oyunu indirdim de açamadım bi ton dosya çıktı hangisini açıcam yapamadım sen yaptıysan yardım edermisin saol :vur:

worlddentist

Üye
Originally posted by ersankuneri+Jun 23 2005, 02:57 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(ersankuneri &#064; Jun 23 2005, 02:57 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-guraktan@Jun 11 2005, 01:47 PM
arkadaşım oyunu indirdim de açamadım bi ton dosya çıktı hangisini açıcam yapamadım sen yaptıysan yardım edermisin saol :vur:
[post=94165]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

Arkadaş bak burayı dikkatle oku:
Bu sitedeki oyunlar zip ve txt formatında yani uzantısı bu şekilde.
Sen jar yazan dosyayı tıklayınca zipli dosya iner yapacağın iş bu zipli dosyaya mouse ile sağ tıklayıp özellikleri tıklamak açılan özelliklerin en üztünde yazı ile v.s. yazar en sonunda zip yazar silme tuşu ile bu zip yazısını noktaya kadar sil ve jar yaz(noktadan sonrasına) ve alttaki tamam a tıkla ve devam etmek istiyor musun uyarısını ok le.Dosyanın görünümü değişir jar dosyası olur.Bunu tek başına atabiliyorsan at eğer jad dosyasına da ihtiyaç varsa jad yazan yere sağ tıkla hedefi farklı kaydet ile indir aynı zipli dosyayı jar yapyığımız işlem gibi yine txt uzantılı dosyaya mouse ile sağ tıkla özellikleri aç en üstte jad dan sonra yazan txt yazısını ve noktayı da si tamam de uyarıyıda ok le ve bir jad dosyası elde etmiş ol şimdi hem jar hem jad dosyan oldu ikisini birlikte yada tek tek atabilirsin.Eğer jarı atamıyorsan mobi mb browserin en üst sürümünü yükle jad dosyası ile uğraşma....
kolay gelsin............

megatim

megatim

Üye
Tek kelimeyle YIKIYOSUN
;;) ;;) :oke: ;;)

erendil

Üye
teşekkürler

gunaydins

gunaydins

Üye
tsk :artı: :oke:

codexboy

Üye
negative turkiyedeki gelmis gecmis en iyisi araba

erlut

Üye
Arkadaş bak burayı dikkatle oku:
Bu sitedeki oyunlar zip ve txt formatında yani uzantısı bu şekilde.
Sen jar yazan dosyayı tıklayınca zipli dosya iner yapacağın iş bu zipli dosyaya mouse ile sağ tıklayıp özellikleri tıklamak açılan özelliklerin en üztünde yazı ile v.s. yazar en sonunda zip yazar silme tuşu ile bu zip yazısını noktaya kadar sil ve jar yaz(noktadan sonrasına) ve alttaki tamam a tıkla ve devam etmek istiyor musun uyarısını ok le.Dosyanın görünümü değişir jar dosyası olur.

saga tıkla ve özelliklerden biseyi degistir demissin..ben saga tıklayınca hicbiyerde zip dosyarsı falan goremiyorum:)ben melenyum kullnaıyorum acaba bir farklilik olabilirmi

m.bayrak

Üye
hepsini paket halinde alamazmıyız

yasinbilgin

Üye
EMEĞİNE SAĞLIK...

EconomisT

Üye
teşekkürler abi, ellerine sağlık....

useless84

Üye
saol cok makbule gecti... ama bunun yanında resimli olarak symbianda koyarsan cok ii olr ;;)

tumerx

Üye
TEŞEKKÜRLER EMEĞİNE SAĞLIK
:artı:

powerasd

Üye
helal olsun valla çok sağol

serdarak03

Üye
teşekkürler ellerine sağlık