\\Her model cihaz için rom atma veya root,cwm işlemini buradan bana sorabilirsiniz//

Sponsorlu Bağlantılar

Konudan yararlandınız mı?

• Evet

Kullanılan: 36 76.6%
  • Elbette

Kullanılan: 9 19.1%
  • Tabiki

Kullanılan: 13 27.7%

• Kullanılan toplam oy
    47
incimsi01

incimsi01

Üye
Hocam huawei g610 kullanıcısıyım b106 kernel kullanmaktayım bir kaçyerde rom var anlatımda var fakat bir kaç yerdede b106 ya atmaya çalışmayın çöker diyor b105 kernel vardı önceden yapabilecek birini bulmam bayağı uğraştırmıştı

ozicani

ozicani

Üye
Öncelikle iyi akşamlar, n9005 cihazima orjinal rom atmak istiyorum ancak bu hangi ülkeyi seçmem gerekiyor?

55EnGizli

Üye
Note 4 6.0.1 root vatmı

Ali43350

Üye
Tele rom attiktan sonra pil hemen biter oldu buna care varmi?

GT-I8190 ile uygulamasından gönderildi.

frkntskn64

Üye
A3 2016 için root var mıdır? Odinsiz cihaza zarar verme ihtimali bulunmayan???

SM-A310F ile uygulamasından gönderildi.

punisioner92

punisioner92

Üye
Tele rom attiktan sonra pil hemen biter oldu buna care varmi?

GT-I8190 ile uygulamasından gönderildi.
döne bilirsen eski roma dön romlarda önemli olanlardan biride batarya performansı

Ali43350

Üye
Shay-Patrick-Cormac

Shay-Patrick-Cormac

Üye
Casper VIA E1 için ROM var mı?

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
Turkcell MaxiPro5 ???

ciwano0114

Üye
Htc one e8 root . bilgisayar la uğraşmadan Varsa kolay yolu??
Android 6.0.1

• Beğen
Tepkiler: wrongroad

Çalık03

Üye
Merhaba kareşim benim sorum telefonum samsung k zoom bu telefona güncelleme gelemyeceği bildirildi telefonum root'lu ayrcıca ben bu telefona nougat(7.0) sürümünü yüklemek mümkün mü kaldırır mı?Bilgilendirirsen sevinirim...Teşekkürler şimdiden.

Azonal

Üye
Selam. Galaxy s2 icin rusya rom nerden indirebilirim?

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

AIS

AIS

Üye
Selam. Galaxy s2 icin rusya rom nerden indirebilirim?

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Buyur kardeş
Merhaba kareşim benim sorum telefonum samsung k zoom bu telefona güncelleme gelemyeceği bildirildi telefonum root'lu ayrcıca ben bu telefona nougat(7.0) sürümünü yüklemek mümkün mü kaldırır mı?Bilgilendirirsen sevinirim...Teşekkürler şimdiden.
Maalesef şuan nougat sürümü çıkmamış. Yakinda cikarsa belki kurabilirsin.
Htc one e8 root . bilgisayar la uğraşmadan Varsa kolay yolu??
Android 6.0.1
Bilgisayar olmadan yapamazsın maalesef.

axel9090

axel9090

Üye
SM-N910F 4.4.4 KİT KAT replika samsung note 4 e root atılabilirmi?sizce değermi ve riski varmı? sadece dahili belleği az,arttırmak için rootu dusundum..teşekkürlerr.

AIS

AIS

Üye
SM-N910F 4.4.4 KİT KAT replika samsung note 4 e root atılabilirmi?sizce değermi ve riski varmı? sadece dahili belleği az,arttırmak için rootu dusundum..teşekkürlerr.
Doğru olanı yaparsan bir sorun olmaz. Ve cihaz garanti dışı olur. Bence cihaz replika olduğu için root yapmanı tercih etmiyorum

pinaround

Üye
Selam,
Lg G5'e root düşünüyorum. Nasıl yardımcı olabilirsiniz?

ibikibik

ibikibik

Üye
Üstadım ben de next 10000 UHD android uydu alıcı var ne zamandır araştırıyorum bir türlü rootlayamadım kingroot vb uygulamalar yükledim gene olmadı rootlu bir yazılım bazırlayabirmiyiz acaba

a1101

Üye
Selam Arkadaşlar;
Elimde bir çin cihazı var kendim aldım kulanıyordum yurt dışında şimdi TR ye girince tabi imei sorunundan dolayı kapandı buna imei atmaklazım. Bilindik yöntemler kodlar programlar filan denedim ama olmuyor root olmak lazımmış falan filan ÜCRETİ mukabilinde uzaktan destek olacak bu işi çözebilecek bir arkadaş var ise önerilerinizi beklemekteyim.

Cihaz MTK6580 işlemcili UMİ ROME X diye geçmekte.

Üst Alt