[HER MARKA] Bulamadığınız Tablet ROM'ları

Sponsorlu Bağlantılar

bLnmz

bLnmz

Üye
    Konu Sahibi
[HER MARKA] Bulamadığınız Tablet ROM'ları
Merhaba arkadaşlar.
Çoğu arkadaşımız, tablet ROM sürümlerini bulmakta zorluk çekiyor.
Bulamadığınız tabletlerin ROM'larını sizler için temin etmeye çalışacağım. Sizden ricam, ayrı bir konu açarak bölümü şişirmeyelim. Bu konu altından, aşağıda verdiğim taslakta bana cevap atarsanız ben sizler için temin etmeye çalışacağım.

Tabletinizin markasını/modelini, kullandığınız son android sürümünü ve cihazınızın desteğini (3G/Wifi) yazarsanız elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım..

• Beğen
Tepkiler: denizz74, rear2011, beysehirden ve 5 diğerleri

enestokgöz

enestokgöz

Üye
samsung tab3 sm-t310 android sürümü 4.2.2 cihaz destegi wifi dir android 4.4 çıktımı acba yardımlarınızı bekliyorum...

Baranbaris

Baranbaris

Üye
Gm e tab 4 4.2.2 istiyorum

enestokgöz

enestokgöz

Üye
kardeşim 4.4 çıkma gibi bir ihtimal varmı bilgi verirsen sevinirim kolay gelsin...

bLnmz

bLnmz

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim 4.4 çıkma gibi bir ihtimal varmı bilgi verirsen sevinirim kolay gelsin...
Samsung bu, herşey beklenir.
Cihazın için Custom Rom'lar mevcut. Özel romlar. Ancak anladığım kadarı ile sen tam teknik bilgiye sahip değilsin.
Cihazını brick etme olasılığın yüksek. Güncelleme beklersen daha iyi olur. Güncelleme gelmez ise, o zaman bakarız hal çaresine..

enestokgöz

enestokgöz

Üye
kardeşim ben teknik bilgiye sahibim custom romlar ve romla ilgili bilgim var sorun o değil sadece varmı diye sormuştum bni cahil cuhal yaptın

bLnmz

bLnmz

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim ben teknik bilgiye sahibim custom romlar ve romla ilgili bilgim var sorun o değil sadece varmı diye sormuştum bni cahil cuhal yaptın
Estağfurullah abicim ne cahili..
Ben ne bilgili insanlar gördüm, cihazını perte çıkartan.
Sadece cihazının brick olmasını istemem.
Cihazına öncellikle 4.4.2 kitkatı yükleyebileceğin bir TWRP sürümü yüklemen gerekiyor (
Buyur abi. Birkaç Samsung Galaxy Tab 3 SM-T310 Android 4.4.2 Kitkat sürümü..

• Beğen
Tepkiler: guneylim
enestokgöz

enestokgöz

Üye
teşekkür ederim kardeşim akşam eve varınca bunları kontrol etcem bilgilerin ve ilgilendiğin için teşekkür ediyorum tekrardan eger yeni samsungun resmi romu çıkar bu bilgiyi benle ve diğer forumdaki arkadaşlarla paylaşırsan sevinirim iyi forumlar...

• Beğen
Tepkiler: bLnmz
bLnmz

bLnmz

Üye
    Konu Sahibi
teşekkür ederim kardeşim akşam eve varınca bunları kontrol etcem bilgilerin ve ilgilendiğin için teşekkür ediyorum tekrardan eger yeni samsungun resmi romu çıkar bu bilgiyi benle ve diğer forumdaki arkadaşlarla paylaşırsan sevinirim iyi forumlar...
Tabi ki de :) Stock ROM çıkar çıkmaz bu konu altından bilgisini geçerim.
İlgilenmek için açtım konuyu abicim, lafı bile olamz :) Sen sağ ol :)

enestokgöz

enestokgöz

Üye
kardeşim ben samsung wondere odinle cwm kurdum cm11 kurdum telefona bir sıkıntı yaşamadım tablete aynı cwmı kurcam bu romları kurma şekli aynımı içerikli adım adım anlatırsan bu bilgileri sevinirim..

bLnmz

bLnmz

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim ben samsung wondere odinle cwm kurdum cm11 kurdum telefona bir sıkıntı yaşamadım tablete aynı cwmı kurcam bu romları kurma şekli aynımı içerikli adım adım anlatırsan bu bilgileri sevinirim..
CWM ile olmuyor. Verdiğim konu linklerinde anlatımlar adım adım mevcut. Senin TWRP kullanman gerekiyor KITKAT yükleyebilmen için.
- TWRP linki.

hanzoV

Üye
Jatter 10T Wifi

bLnmz

bLnmz

Üye
    Konu Sahibi
Cihazınızın araştırdığım kadarı ile driver dosyalarında çakışma oluyor ve dokunmatiğin çalışmama gibi durmu oluyor. Çok gerekli değil ise rom yüklemeniz, cihazınızı formatlayınız.
Kardeşim çok acil lazım rom tabletim bozuldu lütfen
Baran kardeşim. Cihazına ait ROM dosyası bulunmuyor (Ben bulamadım). Fatih projesine ait cihaz olduğu için, pek dosyaları yayılmamış.

Baranbaris

Baranbaris

Üye
Cihazınızın araştırdığım kadarı ile driver dosyalarında çakışma oluyor ve dokunmatiğin çalışmama gibi durmu oluyor. Çok gerekli değil ise rom yüklemeniz, cihazınızı formatlayınız.

Baran kardeşim. Cihazına ait ROM dosyası bulunmuyor (Ben bulamadım). Fatih projesine ait cihaz olduğu için, pek dosyaları yayılmamış.
Anladim, sagol. Servise vericez o zaman

• Beğen
Tepkiler: bLnmz

hanzoV

Üye
Peki benim tablet Jatter 10T Wifi formatlarsam rootlu olurmu? Programlar için arıyorum rootu. Açılmıyo bazı programlar.

bLnmz

bLnmz

Üye
    Konu Sahibi

Üst Alt