Öneri hepsiburada.com güvenilir mi ?

Sponsorlu Bağlantılar

KempeL

Üye
    Konu Sahibi
hepsiburada.com güvenilir mi ?
?

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Düzenleme : Güvenilir.

Son düzenleme:
0MG90

0MG90

Üye
Hepsiburada'ya güven başka siteye güvenme.

kadikoy

kadikoy

Üye
hepsiburada.com sitesinden 2 telefon aldım.sitede ne yazılıysa aynen geldi..bence güvenilir sitedir..
zira firmanın kendine ait muazzam bir dağıtım tesisi var..teknosa ,bimeks gibi sağlam..

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Yaklaşık 2000 tllik alışveriş yaptım hic bir sıkıntısı yok
Bazen müşteri hizmetleriyle atissamda hep ben kazandım seviyorum :)

spacekiller

spacekiller

Üye
Ben 2010 yılından beri üyeyim bütün teknoloji ihtiyaçlarımı (pc,tel,konsol) hb karşıladım hiçbirinde sorun yaşamadım

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Ben 2 telefon bir televizyon ve bir laptop aldım :D sen düşün artık :D

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Benimde birkaç alışverişim olmuştur ama hiçbir sorunum olmamıştır, sonuç güvenilir.

-efşan

-efşan

Üye
yok artık!
Tabi güvenilir.

98farom98

98farom98

Üye
Kesinlikle güvenilir

ıRagnaRı

ıRagnaRı

Üye
Haydaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!

KempeL

Üye
    Konu Sahibi
hmm teşekkürler, Z3 düşünüyorum o halde

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
hmm teşekkürler, Z3 düşünüyorum o halde
Yalnız kardeşim o kadar para veriyorsan bence teknoloji mağazasından al. Orada fiyatı düşük oluyor genelde ve ithalatçı firma garantili oluyor. Almadan önce arayıp sor garantisini neresi karşılıyor diye.

ıRagnaRı

ıRagnaRı

Üye
İthalatçı firmada ne gibi sorunlar oluyor?

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Garantiyi türkiyedeki sony firması karşılamıyor. Hepsiburada şirketi ve ithalatçı firma karşılıyor ama onlar da sony gibi her sıkıntısını çözüyorlar benim de başıma geldi tamir ettiler yolladılar sıkıntı . Önemli değil diyorsan al kardeşim

mabdussamed

mabdussamed

Üye
Güven konusunda şüphen olmasın.gelen ürünü beğenmesen en çok iadesini yaparsın olur biter

caps6

caps6

Üye
güvenilir ve en kolay iade sistemi olan sitelerden biri.Üründen memnun kalmazsan hiç kimseyi aramadan sistem üzerinden iade edebiliyorsun.Üstelik telefonda servislik bir durum olursa istersen hepsiburada ilgileniyor.

VKUCUKSAHİN

VKUCUKSAHİN

Üye
Bu zamanda güvenebileceğin nadir sitelerden birisi.

KempeL

Üye
    Konu Sahibi
Garantiyi türkiyedeki sony firması karşılamıyor. Hepsiburada şirketi ve ithalatçı firma karşılıyor ama onlar da sony gibi her sıkıntısını çözüyorlar benim de başıma geldi tamir ettiler yolladılar sıkıntı . Önemli değil diyorsan al kardeşim
Aradığımda sony turkiye garantilidir dediler.
Yalnız kardeşim o kadar para veriyorsan bence teknoloji mağazasından al. Orada fiyatı düşük oluyor genelde ve ithalatçı firma garantili oluyor. Almadan önce arayıp sor garantisini neresi karşılıyor diye.

KempeL

Üye
    Konu Sahibi
Şimdi baktım arkadaşlar ithalatçı firma diyor garantisine bu paralel ithalat anlamına geliyor heralde

Bi sorun olurmu peki yani yazılım güncellemeleri vb geç gelirmi?

Üst Alt