Henry1410 ve İsinbayeva ne kadar benzer???

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Henry Benim MSN'mi Almış Profilimden..
Arasıra Konuşuyoruz..
Kesinlikle Maxicep'e Gelmediğini Söyledi Zaten..

Şu kısım zaten kesinlikle yalan, son bölümü kasdediyorum. Ortalama haftada 5 nicki banlanıyor Henry'nin. Ama hala anlamadı, burada işi olmadığını. Bazen düşünüyorum da neden bir insan lafı anlamaz diye, sonra iş zekaya geliyor oradan sonra hak veriyor insan... ;)

isinbayeva

isinbayeva

Üye
    Konu Sahibi
evet bende konuştum henry ile banada gelmediğini söyledi...madem haftada 5 nickini banlıyorsun hangisiymiş son hafta 5 olan nick?...bide senin bu davranışın hiç hoşuma gitmedi...bir yönetici olarak bir üyenize bu şekilde hakaret edemezsin...

dreamboys69

dreamboys69

Üye
evet bende konuştum henry ile banada gelmediğini söyledi...madem haftada 5 nickini banlıyorsun hangisiymiş son hafta 5 olan nick?...bide senin bu davranışın hiç hoşuma gitmedi...bir yönetici olarak bir üyenize bu şekilde hakaret edemezsin...
bugun gazete aldınmı?eğer aldıysan gazetenin manşeti gözükecek şekilde fotoğraf çek ve bu konuya ekle.eğer kendini kanıtlamak istiyorsan...

isinbayeva

isinbayeva

Üye
    Konu Sahibi
gazete almadım ama yaparım söz ve bunu da kanıtlıycam...ayrıca bir soru herkes henry1410 neden sevmiyor

dreamboys69

dreamboys69

Üye
gazete almadım ama yaparım söz ve bunu da kanıtlıycam...ayrıca bir soru herkes henry1410 neden sevmiyor
ozaman tv aç ve ulusal kanallardan birini aç kanal olarak.tv ve sen gözükçek şekilde çekil:oke:

_KadirşinaS_

Üye
Ya beyler bırakın. Hepinizi dedektif gördüm :D:D
Bakın bu adam sizi kanser eder ama yine de fakelere devam eder. Ben buna 1 sayfa yazı yazdım, yine uslanmadı yine uslanmadı. Bırakın ne hali varsa görsün.

Anıl Umut

Emekli Yönetici
ben bu konuyu daha önce niye görmedim yaw adam bi pm atar :@
niye haber vermediniz bana :kop::kop:
bu henry arkadaşla konuşmak kişisel hobilerimden oldu resmen herif bana söz bile verdi hala uslanmıyo

_KadirşinaS_

Üye
bu henry arkadaşla konuşmak kişisel hobilerimden oldu resmen herif bana söz bile verdi hala uslanmıyo

:kop::kop::kop::kop::kop::kop::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:kop::kop::kop::kop:

iremm

iremm

Üye

:ehe:ehe wayy be adama bak kişisel hobi haline bile gelmiş :kop:

Anıl Umut

Emekli Yönetici
abi özellikle sen ya pm atsaydın yaw yemin ediyorum üzüldüm bu konunun içinde olmadığıma

--------------- Ekleme ---------------

hanııım müdahale etmeyiver 2 dakka :ehe

grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
herry değilsin bunu ben biliyorum...msn i benden aldın onun ve herry bir huyu var ki asla bayan ismiyle girmez bunu fark edemiyor musunuz arkadaşlar...
kızım sende neyi ıspatlamaya çalışıyorsun ya....bu konuyu açman ile saçma sapan...
alınma...beni de kime soracağını iyi biliyorsun.....
açık açık söylerim

iremm

iremm

Üye
abi özellikle sen ya pm atsaydın yaw yemin ediyorum üzüldüm bu konunun içinde olmadığıma

--------------- Ekleme ---------------

hanııım müdahale etmeyiver 2 dakka :ehe

hadibehhhhhhhhhhhhh:ehe

herry değilsin bunu ben biliyorum...msn i benden aldın onun ve herry bir huyu var ki asla bayan ismiyle girmez bunu fark edemiyor musunuz arkadaşlar...
kızım sende neyi ıspatlamaya çalışıyorsun ya....bu konuyu açman ile saçma sapan...
alınma...beni de kime soracağını iyi biliyorsun.....
açık açık söylerim

selicim cnm ablam 40 kere banlanmasına rağmen Ahmetin değişiyle hala uslanmayıp siteye giren biri (arsız) nden herşey beklenir :ehe şekil A'da gözüktüğü gibi...:islik

grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
hadibehhhhhhhhhhhhh:ehe

selicim cnm ablam 40 kere banlanmasına rağmen Ahmetin değişiyle hala uslanmayıp siteye giren biri (arsız) nden herşey beklenir :ehe şekil A'da gözüktüğü gibi...:islik
canım benim
ben herry i savunmuyorum yanlış nlama ama o face üyelik yapınca benim haberim oluyor...bu kız o değil...
ve bana söylediği son şey(DÜN) ne zaman cezam bitecek sor ve asla yanlış bişi yapmicam...
ve ben ona inanıyorum...face üyelik açmayacağına bana söz verdi vereli açmadı

schumici

schumici

Üye
millet bence bu konuyu daha fazla sürdürmeyelim çünkü cılkı çıktı. kim henry oluyosa olsun ne diyosa desin yazsın. ama yeni üyeler maxi den soğumasın sakın. bende antepliyim. ve bazıları her antepliye potansiyel henry gözüyle bakıyo (sakın MSinaL'e de o gözle bakmayın). boşverelim artık kim girerse girsin. biz buradaki asıl ailemizi biliyoruz kim kimdir tanıyoruz. yeni gelenlere ve bu samimi ortama girmek isteyenlerinde başımızın üstünde yeri var. o sebepten samimi bulmadığımız kişilere takılıp kalmayalım. samimi olanlarda en kısa zamanda aramıza karışacaktır hiç merak etmeyin.

hepimize iyi forumlar...:oke:

ben ne yazdım millet ne yapıyo...

abi bırakın artık bu işleri kim kimse kim yaaa. siz inanmıyosunuz ama bu kızın doğru söyleme olanağını hiç düşünmüyosunuz. ya doğru söylüyosa utanıcak mısınız. ben bu kızı hiç tanımıyorum bi kere bile muhabbet etmişliğim olmadı. niyetim kimseyi korumak da değil. ama artık bu iş abartıdan da öteye geçti ve psikolojik bi önyargı oldu. bu tür diyaloglar forumumuzun imajına zarar veriyor emin olun. dışardan bakan insanlara forumumuzu basit gösteriyo. o yüzden hep beraber lütfen artık bu olaya burda bi nokta koyalım böyle basit tartışmalar yapmayalım. dediğim gibi kim kimse kim.

lütfen bu konu silinsin.

Anıl Umut

Emekli Yönetici
EVET PSİKOLOJİK BİR ÖNYARGI OLDU BİZDE
SAPLANTI OLDU HİÇ KİMSE GELİP KENDİ İSMİYLE ONUNKİNİ YANYANA KOYMASIN ÜYEMİ YOKTU GİTTİ ONU SEÇDİ SENİN KORUDUĞUN BU ARKADAŞ :pro:
BİRAZ MANTIKLI OLUN
ayrıca senin isteğinle silinmez bu konu benim isteğimle silinir :D:D:D

iremm

iremm

Üye
ben ne yazdım millet ne yapıyo...

abi bırakın artık bu işleri kim kimse kim yaaa. siz inanmıyosunuz ama bu kızın doğru söyleme olanağını hiç düşünmüyosunuz. ya doğru söylüyosa utanıcak mısınız. ben bu kızı hiç tanımıyorum bi kere bile muhabbet etmişliğim olmadı. niyetim kimseyi korumak da değil. ama artık bu iş abartıdan da öteye geçti ve psikolojik bi önyargı oldu. bu tür diyaloglar forumumuzun imajına zarar veriyor emin olun. dışardan bakan insanlara forumumuzu basit gösteriyo. o yüzden hep beraber lütfen artık bu olaya burda bi nokta koyalım böyle basit tartışmalar yapmayalım. dediğim gibi kim kimse kim.

lütfen bu konu silinsin.

Arkadaş yazmışki yorum yapalım dimi ama :D ortada silinecek bir durum yok...

in_dream

in_dream

Üye
bence biraz daha uğraşırsanız konu üst konu olacak , :D :ehe

Anıl Umut

Emekli Yönetici
beni sinirlendirmeyin arkadaşım (schumici)
düzgün yorum yapacaksan yap kimseyi koruma avukatı değilsin arkadaş zorla açmadı konuyu

elmyra

Üye
olmuş bile devlet meselelerini bu kadar tartışsaydınız bütün sorunlar cozulmuş olur türkiye süper güçlerin arasında yer alırdı :ehe:ehe:ehe:ehe:ehe:ehe

iremm

iremm

Üye
olmuş bile devlet meselelerini bu kadar tartışsaydınız bütün sorunlar cozulmuş olur türkiye süper güçlerin arasında yer alırdı :ehe:ehe:ehe:ehe:ehe:ehe

kuzim bu devlet meselesinden de önemli öyle deme :ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt