hem dgs hem yks gircem. ikisinde de tercih edilir mi?

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
hay ben böyle işin... kaydı sildirmek için iki dönemin harç ücretini de ödemek gerekebilir! 1000 liradan fazla oluyor. okulu arayıp sormam gerek bu konuyu. eğer böyle değilse de acaba geri iade ederler mi parayı?

galiba her türlü ödeyeceğim ama dgs'den kazanırsam hiç gitmediğim okula o kadar para vermek koyacak. bir de kazandığım yere vericem belki de...

eğer ailem parayı yatırmama karşı çıkar da dgs de kazanamazsam eğitim hayatım bitebilir de.
dgs'den kazanırsam da 1000 liradan fazla parayı hiç okumadığım okula verip kaydımı sildirmem de gerekebilir.
yani kazansam bi dert kazanmasam ayrı bi dert.

geri iade ediyorlardır umarım...

• Beğen
Tepkiler: Baydırman ve Murat Alper

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
Ayıkla pirincin taşını şimdi

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2553318 ve Baydırman
Baydırman

Baydırman

Moderator
Vermezler diye biliyorum ama dene bir şansını...

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2553318

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
kayıt sildirince harç ücreti geri alınmıyor
2. dönem harcı yatırmak gerekmiyor

geriye harç ücretini yatırıp ders kayıtlarını yapmak kaldı. dgsyi kazanırsam da kaydımı sildiricem. belki okula gitmem gerekecek. okula gitmem gerekir mi diye tekrar ararım büyük ihtimal. en çok koyan ise o kadar kayıt yapıp, harç yatırıp, uğraşıp kaydı sildirmek olacak..

ama teselli olan ise dgs'yi kazanmış olmam olacak.
Mesaj birleştirildi:

neyse ki 2. dönem harç ücretini ödemek gerekmiyormuş onu da sordum. borçlu olur muyum diye sormadım ama söylemediğine göre olmam.

• Beğen
Tepkiler: Baydırman
Baydırman

Baydırman

Moderator
niyet. üç kere ağıza üç kere burna. iğne ucu kadar kuru yer kalmayacak.

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
az kaldı dersler başlayacak. ama dgs tercih sonuçları ne zaman açıklanacak belli değil. yerleşen yerleşecek. yerleşemeyen ek tercih yapacak daha... bir de onların (belki de benim de) durumu var.

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
dgsyle kazandım. şimdi kaydımı sildirip oraya kaydımı yaptırmam gerek. yarın macera başlıyor...

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
dgsyi kazandım. şimdi yks ile kazandığım okuldaki kaydımı sildirmeye çalışıyorum. eğer dgsyle kazandığım yerin kayıt süresi bitene kadar silmezlerse sıkıntı. bittikten sonra silerlerse daha da sıkıntı.

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
hay ben böyle işin! kaydımı silin laaan!!

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
kayıt silindi diğer yere kaydımı yaptırdım. şimdi ösym ve edevlette kaydım görünmüyor. ama okula kayıtlıyım öğrenci numaram mesaj olarak geldi. ilginç. sildirdiğimin uzaktan eğitim sistemine girebiliyorum ayrıca.
Mesaj birleştirildi:

kaydım silindi ekayıt yaptırdım. tüm belgeler hazır ama şimdi de tecil belgesini çıkartamıyorum.

Son düzenleme:
Baydırman

Baydırman

Moderator
Gusül nedir nasıl alınır googlela

• Beğen

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
tamam sorunlar çözüldü

• Beğen
Tepkiler: Baydırman
Baydırman

Baydırman

Moderator
Ne ben ne de atım uçabiliyor. Acı değil mi?

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
okul kaydımı yaptırdım ama hala ders kayıtlarımı yapamıyorum. okulu aradım beklemem gerekiyormuş.

Baydırman

Baydırman

Moderator
Twitterda arat vardır birleşin tweet atın gerçi işe yaramaz da deneyin işte.

• Beğen

Üst Alt