Hem Çok Yakışıklıyım / Hemde Çok Tipsiz. (yardım)

• 30 Eylül 2013
  • 3774 Okunma
  • 23 Cevap

1. IŞIKTA YAKIŞIKLI, KARANLIKTA TİPSİZ...

Dışarıda güneşin altında çok yakışıklı görünüyorum. Arabaların cam yansımasından kendime bakıyorum. Dışarıda beni gören kızlar saniyelerce bana bakıyor, beni çekiştiriyor.
    ama karanlıkta... Kendime bakıyorum gözümün altı morluğu çıkmış, yüzüm siyahlaşmış, iğrenç görünüyorum.

UZAKTAN YAKIŞIKLI, YAKINDAN TİPSİZ...

Tam 40 cm uzaktan çok yakışıklıyım. Gözümün altındaki morluklar gidiyor, yüzüm açılıyor... Ama tam 39 cm öncesi, yüzüm soluyor iğrenç bir hal alıyorum. Sanki büyü yapılmış bana...

BANYO YAPTIKTAN SONRA YAKIŞIKLI, ÖNCESİ İĞRENÇ...

Genellikle her sabah sadece saçımı yıkarım.. Yıkadıktan sonra yüzüm açılır, gözümün altı morluğu gider. Ama akşam eve geldiğimde yani yıkadıktan 15 saat sonra tipsizleşiyorum. Yıkayana kadar iğrenç görünüyorum.

yani şu gözümün altı morluğu olmasa çok yakışıklı görüneceğim ama ne zaman geleceği belli olmuyor. Ne yapayım gözümün altına salatalık mı koyayım anlamadım yardım edin...

Yazan: BelaMonte
  2. Bi Cildiye'ye git cok belirgin bir problemse.Bir de surekli bakimli ol.Ama mutlaka bilene danis.

3. bilmece gbi anlatmışsın :D

4. fotoğraf var mı?

5. bakımlıyım ama cildiye hakkında bir bilgim yok. Yani gidebileceğim bir yer değil
    ---
    lumianın klavyesi sayesinde :D

6. bazı beyaz ışıklarda insan gerçekten çirkin gözüküyor eğer sokakta kızlar seni çekiştiriyorsa gözünün altındaki morluğun pek önemi yoktur sonuçta karanlıkta bir kızla ne yapabilirsin?

ali.clay bunu beğendi.
  7. Piskolojik bi sorun senin ki uzun süre kafana tkma artk farkna varmzsn

8. sonuçta bir kız ile yakınlaşmayacakmıyım
    takmamaya çalışıyorum ama çok kafama takıyorum. Her yansıtan şeye bakçmaya çalışıyorum kendime. Nasıl görünüyorum diye. Sanki içimde biri var

9. Bi foto atsana reis, böyle olmuyor

10. Olur öyle arada boşver.

11. Bnde sürekli bakarm sacmi düzeltrm felan ama kzlar baktgi zamn kafayi eger gecerm sen kzlari takmamamya cals

12. Bi çılgınlık yapıp "tipim nasıl ss li " diye konu açmayı düşünüyorum

BLooD_ReG bunu beğendi.
  13. At ya, merak, ettim kızlar çekiştiriyomus nasıl sin :D:D

14. aynen öyle.

15. At ya, merak, ettim kızlar çekiştiriyomus nasıl sin :D:D

16. :D özelden face linkimi verebilirim :D (çekiştirme işini abarttım tamam :D)

BLooD_ReG bunu beğendi.
  17. At hadi bakam bi

18. Beyler dağılın adam yakışıklı :D:D:D

Yüklüyor...
20/11/2018 - 15:00