Hem Çok Yakışıklıyım / Hemde Çok Tipsiz. (yardım)

Sponsorlu Bağlantılar

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
Hem Çok Yakışıklıyım / Hemde Çok Tipsiz. (yardım)
IŞIKTA YAKIŞIKLI, KARANLIKTA TİPSİZ...

Dışarıda güneşin altında çok yakışıklı görünüyorum. Arabaların cam yansımasından kendime bakıyorum. Dışarıda beni gören kızlar saniyelerce bana bakıyor, beni çekiştiriyor.
ama karanlıkta... Kendime bakıyorum gözümün altı morluğu çıkmış, yüzüm siyahlaşmış, iğrenç görünüyorum.

UZAKTAN YAKIŞIKLI, YAKINDAN TİPSİZ...

Tam 40 cm uzaktan çok yakışıklıyım. Gözümün altındaki morluklar gidiyor, yüzüm açılıyor... Ama tam 39 cm öncesi, yüzüm soluyor iğrenç bir hal alıyorum. Sanki büyü yapılmış bana...

BANYO YAPTIKTAN SONRA YAKIŞIKLI, ÖNCESİ İĞRENÇ...

Genellikle her sabah sadece saçımı yıkarım.. Yıkadıktan sonra yüzüm açılır, gözümün altı morluğu gider. Ama akşam eve geldiğimde yani yıkadıktan 15 saat sonra tipsizleşiyorum. Yıkayana kadar iğrenç görünüyorum.

yani şu gözümün altı morluğu olmasa çok yakışıklı görüneceğim ama ne zaman geleceği belli olmuyor. Ne yapayım gözümün altına salatalık mı koyayım anlamadım yardım edin...

sezaruyanik

sezaruyanik

Üye
Bi Cildiye'ye git cok belirgin bir problemse.Bir de surekli bakimli ol.Ama mutlaka bilene danis.

By_Casparov

By_Casparov

Üye
bilmece gbi anlatmışsın :D

• Beğen
Tepkiler: yardımSeverhacker, Kiss My Ears ve Amaru Shady
achambo

achambo

Üye
fotoğraf var mı?

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye

• Beğen
Tepkiler: 'Enver'
iyavuzoz

iyavuzoz

Üye
bazı beyaz ışıklarda insan gerçekten çirkin gözüküyor eğer sokakta kızlar seni çekiştiriyorsa gözünün altındaki morluğun pek önemi yoktur sonuçta karanlıkta bir kızla ne yapabilirsin?

• Beğen
Tepkiler: ali.clay
Fatic

Fatic

Üye
Piskolojik bi sorun senin ki uzun süre kafana tkma artk farkna varmzsn

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
bazı beyaz ışıklarda insan gerçekten çirkin gözüküyor eğer sokakta kızlar seni çekiştiriyorsa gözünün altındaki morluğun pek önemi yoktur sonuçta karanlıkta bir kızla ne yapabilirsin?
sonuçta bir kız ile yakınlaşmayacakmıyım
Piskolojik bi sorun senin ki uzun süre kafana tkma artk farkna varmzsn
takmamaya çalışıyorum ama çok kafama takıyorum. Her yansıtan şeye bakçmaya çalışıyorum kendime. Nasıl görünüyorum diye. Sanki içimde biri var

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Bi foto atsana reis, böyle olmuyor

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Olur öyle arada boşver.

Fatic

Fatic

Üye
sonuçta bir kız ile yakınlaşmayacakmıyım

takmamaya çalışıyorum ama çok kafama takıyorum. Her yansıtan şeye bakçmaya çalışıyorum kendime. Nasıl görünüyorum diye. Sanki içimde biri var
Bnde sürekli bakarm sacmi düzeltrm felan ama kzlar baktgi zamn kafayi eger gecerm sen kzlari takmamamya cals

Üst Alt