HelloOX v2.11 ile Tüm S60v3, S60v5 ve S^3 Cihazlarını Hackleme Anlatımı by Reis-i Eagles

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ismail57

ismail57

Üye
selamun aleykum ben tele yeni format attm geçen ay hacklemiştim teli fakat şimdi hellox sürümlerini veya başka bir program yüklerken sorun çıkrtıyor.gerekli uygulama erişimine izin verilmedi diyr bu sorunu nasl çözebiliriz acaba yardımcı olrsanız sevinirim:hmmm

tektonik1907

tektonik1907

Üye
.cer ve . dosyalarını indiremeyenler bana özelden opda kullanıcı adınızı ve şifrenizi gönderin bende içinde sizin telefonunuza ait içinde .cer ve . dosyalarını bulunduğu hotfile linkini size geri göndereyim

ramone01

ramone01

Üye
ustat ellerine saglik guzel paylasim

ramone01

ramone01

Üye
.cer ve . dosyalarını indiremeyenler bana özelden opda kullanıcı adınızı ve şifrenizi gönderin bende içinde sizin telefonunuza ait içinde .cer ve . dosyalarını bulunduğu hotfile linkini size geri göndereyim

kardes bana bi alsan çok memnun olurum 3 dolar istiyo afacan :D

Node

Node

Üye
ben n8 için .cer ve . dosyalarını aldım. HelloOX v2.11'i N8'e yükledim fakat çalıştırdığım zaman sonsuz döngüye giriyor.Maalesef N8'i hac*kleyemedim.

maskeci34

Üye
Rom patchler nerdee ?

berk bilgin

berk bilgin

Üye
Teşekkür

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
HelloOX2 kurulumu sırasında "Moving installserver" bölümünde bekliyor sürekli? Takılırsa iptal edip yeniden kurun demişsiniz ama yeniden kurarken de aynı yerde bekliyor? (Telefonum C6-01)

alpmurat

Üye
Heloo0X2 yi kurdu hackledimde didi fakat uygulamlarda veya telefonda ne rompacthere var nede herhangi bir program.
E72 - 071.004 versiyonun kullanıyorum

wildelzem

Üye
arkadaşlar nokia N96 kullanıyorum hack konusunda bana yardımcı olabilecek varmı ?

yanliz kurt 1

Üye
oncelikle verdigin program icin tesekkurler.Helloox v2.11 programini yukledim.normal yuklendi bi sorun olmadi.ama yuklendikten sonra ROMPatcher diye hic birsey gelmedi telefona.sildim tekrar yukledim gene gelmedi.saygi deger ustam sorun nerde olabilir.yardim ederseniz cok makbule gecer simdiden tesekkurler. benim telefon nokia N96 Rm-247 yuklu..

alpmurat

Üye
oncelikle verdigin program icin tesekkurler.Helloox v2.11 programini yukledim.normal yuklendi bi sorun olmadi.ama yuklendikten sonra ROMPatcher diye hic birsey gelmedi telefona.sildim tekrar yukledim gene gelmedi.saygi deger ustam sorun nerde olabilir.yardim ederseniz cok makbule gecer simdiden tesekkurler. benim telefon nokia N96 Rm-247 yuklu..

Aynı sorun bende de var. Sanırım hacklenmiyor

namiklar12

Üye
ellerine sağlık.:good: ben rompatcher e girip mavi olan simgeyi yeşil yaptım umarım doğru yapmışımdır.

cezaci32

cezaci32

Üye
Benim tel 6700Slide telefon sürümü 071.04 son sürüm teli hackledim ancak attığım programlar bu defa not defteri gibi açılmaya başladı sebebine sonra kaldırdım ya...

kayıtt

Üye
sertifika aldım, burda anlatılığı gibi helloOX u imsaladım yüklendi, açtım, hiç takılmadan işlemleri yaptı tamam dedikten sonra kapandı ve rompatcher yüklenmedi. hala sertifika hataları alıyorum. bazı arkadaşlarda aynı sorunu yaşamış sanırım, tüm konuyu okudum eğişen bir şey olmadı. kısaca her telefonda olmuyor bu iş. denediğim telefon e72

Universal1299

Üye
HelloOX2 kurulumu sırasında "Moving installserver" bölümünde bekliyor sürekli? Takılırsa iptal edip yeniden kurun demişsiniz ama yeniden kurarken de aynı yerde bekliyor? (Telefonum C6-01)

Aynı Şekilde Bendede Oluyor Telefonum E71

mstf_l

mstf_l

Üye
insallah bu olur tesekkurler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt