Heeyy !!!!

Sponsorlu Bağlantılar

CABBAR

CABBAR

Üye
@Dede @TheFenomen @jackalmami @-Akıncı @x-scarface @Joker @Türe @OPC @İsmail @Kerim. @codblackops2 @Nextman @EroL @symbianpro @Buğra @FatoŞ @minoo @man20 @OttomaN TigeR @Oğuzhan Nasılsınız?

Kesin birilerini unuttum yine :zzz: Trip atmayın şu an aklıma gelenler bu arkadaşlar :tebessüm:

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine-, Hıqh_VoLTaqe27, -Akıncı ve 3 diğerleri
Joker

Joker

Emekli Yönetici
@Dede @TheFenomen @jackalmami @-Akıncı @x-scarface @Joker @Türe @OPC @İsmail @Kerim. @codblackops2 @Nextman @EroL @symbianpro @Buğra @FatoŞ @minoo @man20 @OttomaN TigeR @Oğuzhan Nasılsınız?

Kesin birilerini unuttum yine :zzz: Trip atmayın şu an aklıma gelenler bu arkadaşlar :tebessüm:
İyilik abi sen nasılsın :)

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine-, -Akıncı, OttomaN TigeR ve 1 kişi daha
Buğra

Buğra

Admin
@CABBAR

Beni unutmadığın için teşekkürler :ehe

• Beğen
Tepkiler: Enes, -Akıncı, Joker ve 1 kişi daha
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye

:blink:

İyiyim güzel kardeşim sen nasılsın inşallah?

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine-, -Akıncı, Joker ve 1 kişi daha
CABBAR

CABBAR

Üye
  • Beğen
Tepkiler: -Akıncı, Joker ve OttomaN TigeR
İhtiyar007

İhtiyar007

Üye

Allaha Şükür İyiyiz sen nasılsın?

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine-, Joker ve CABBAR
CABBAR

CABBAR

Üye
@Buğra Estağfurullah :tebessüm:
@Symbian Pro Allaha şükür :tebessüm:
@OttomaN TigeR :sarıl: Bu güne şükür can abim

• Beğen
Tepkiler: -Akıncı, OttomaN TigeR ve Buğra
Joker

Joker

Emekli Yönetici
Şükür Burak sözde çalışıyorum :zzz: Bilgisayar başında boşa vakit öldürüyorum :zzz: Neden bu stajlar verimli geçmez ki ? :zzz: :angry:
ayni ben yeminle :ehe öyle abi ya gerçekten çok gıcık bir dönem :zzz:

• Beğen
Tepkiler: -Akıncı ve CABBAR
achambo

achambo

Üye
ben de yokum:zzz:

:zzz:

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine-, -Akıncı ve CABBAR

Üst Alt