Hediye tavsiyesi

• 11 Ağustos 2014
  • 1064 Okunma
  • 26 Cevap

1. Bir kıza doğum gününde nasıl bir hediye almalıyım? Özel bir şey olmasını istiyorum. Sevgilim değil.

Yazan: Sucrofe
    Mobil cihaz ile gönderdi
  2. 1-kız ne seviyor
    2-bütçe ne kadar

3. Kızın ne sevip sevmediğini bilmiyorum açıkçası. :D Kolye almayı düşünüyorum ama "belki forumdan yaratıcı bir fikir çıkar" diye düşündüm.

Mobil cihaz ile gönderdi
  4. Sihirli bardak :hmmm

Mobil cihaz ile gönderdi
  5. İyi fikir. Su içtikçe beni hatırlar. Yani her gün beni hatırlamış olacak ve beni unutmayacak. Saçmalama yav. :D

Mobil cihaz ile gönderdi
  6. Su bardağı mı dedim?

Mobil cihaz ile gönderdi
  7. Cahilliğim affola. O sihirli bardak ne oluyor kaptan?

Mobil cihaz ile gönderdi
  8. Simsiyah bir kupa icine sicak su koydugunda disinda resim cikiyor :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  9. O ne yav? İlk defa duyuyorum he. Ama bardak kesmedi beni. Yani bir yere kaldırıp koyar büyük ihtimal.

Mobil cihaz ile gönderdi
  10. Estağfirullah.
    Sıcak su ile temas ettiğinde içerisine yerleştirilmiş resimleri belirginleştiği bardak.

Örnek;

< Resmi açmak için tıklayın >

Mobil cihaz ile gönderdi
    hasaneness bunu beğendi.
  11. bence saat de alabilirsin Hb de 50 tl ye kadar saatler var biraz artırırsan daha güzel şeyler de var ayda git 10-15 tane değişik telefon kılıfı al :D

12. Bu değil, daha özel bir şey istiyorum.
    Bu hiç değil. Anlamıyorsunuz beni.

Ali Ağoğlu'na bağladım. :D Var mı daha özel bir şeyler?

Mobil cihaz ile gönderdi
    Serhan bunu beğendi.
  13. Ali ağaoğlu na bağladıysan süper olur düşünsene kıza bugatti veryon aldığını :D
    ---
    aklıma bir şey gelmiyor bütçe demiyorsun kız ne seviyor bilmiyorsun git kızın facebook una bak en sevdiği nesneleri ve renkleri tespit et :D

14. SHS

SHS
    Parfüm al geç, bayan satıcıdan da yardım alırsın

Mobil cihaz ile gönderdi
  15. Kardeşim öyle küçük bişey almama gibi düşüncen varsa değiştir. Küçücük bir hediye bile doğru senkron ile süper hediye olabilir. Ama benden tavsiye kendi emeğin olsun biraz da ;)

16. Bence hediyeni kendin yap ;) Git bijuteriden al boncukları diz kafana göre kız eminim çok sevecektir.

17. SHS

SHS
    Kız özelse özel bişey yap, yoksa boşuna uğraşma bence :D

Mobil cihaz ile gönderdi
  18. arkadaşım demiş sıradan bir hediye alması yeterli belki çok iyi arkadaşıysa paraya kıyacak orası kesin :D

19. Yorumlar için teşekkürler. Kendi hediyemi kendim yapmam çünkü eminim ki berbat olur. En iyisi bir tane kolye almak.

Mobil cihaz ile gönderdi
  20. Eger cay kahve icmeyi seviyorsa altina biskuvi, kurabiye gibi yiyecek maddelerinin konulabildigi kupalar var. Gayet guzel bir hediye olur bence.

iPhone ile gönderdi

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
14/12/2018 - 00:06