HEDİYE İNTERNET PAKETLERİ Ekonomik İnternet paketini 1 ay ücretsiz denemek ister misiniz?

Sponsorlu Bağlantılar

ilo53

ilo53

Üye
    Konu Sahibi
HEDİYE İNTERNET PAKETLERİ Ekonomik İnternet paketini 1 ay ücretsiz denemek ister misiniz?
Yeni bir cep telefonu aldığınızda içinden çıkacak olan internet şifre kartının arkasını hemen kazıyın ve - 5010'a gönderin! 1 ay boyunca deneyebileceğiniz internet paketiniz hattınıza gün içinde tanımlanacak ve cep telefonunuzdan doya doya internet kullanabileceksiniz.
100 MB ile Neler Yapabilirsiniz?

100 MB ile 400 cep oyunu ya da 700 melodi indirebilir veya bir Wap sayfasına yaklaşık 10.000 kez girebilirsiniz.

notlar

* 2 MB ile 8 cep oyunu ya da 14 melodi indirebilir veya bir Wap sayfasına yaklaşık 200 kez girebilirsiniz” ibaresi her biri yaklaşık 2 MB'a denk gelen ortalama kullanımlar içindir.
* “150 MB ile 15.000 e-posta okuyabilir ya da 3.000 Web sayfasına girebilirsiniz”ibaresi her biri yaklaşık 150 MB'a denk gelen ortalama kullanımlar içindir.
* Şifre kartı hediyeli telefon kutularında 2 MB etiketi bulunur.
* Şifre kartı hediyeli notebook'larda 150 MB etiketi bulunur.
* Kampanyalı telefonları Turkcell Extra 'lar, Turkcell Abone Merkezleri ve diğer telefon satış noktalarında bulabilirsiniz.
* Hediye internet paketiyle; melodi, duvar kağıdı veya başka bir içerik indirirken, bağlantı ücreti ödenmez. İçerik servislerine üyelik veya içerik satın almak ise pakete tabi değildir, ayrıca ücretlendirilir.
* Mobil internet tarifeleri ile cepten veya bilgisayardan internete avantajlı bağlanmak için tıklayın.
* Turkcell, kampanyalarının tarihlerinde ve/veya ücretlendirmelerinde önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
* 2MB'lik şifre kartı için 2MB'yi, 150MB'lik şifre kartı için 150MB'yi aşan kullanımlar Faturalı hatlar için paket aşım ücreti ile, Hazır Kart için standart gprs bağlantı ücreti ile ücretlendirilir.

sık sorular

Kampanya nedir?

1 Ağustos 2008 – 31 Temmuz 2009 tarihleri arasında 100 MB'lık İnternet Paketi 1 aylık ücretsiz kullanım, kampanya kapsamında belirlenen modelleri satın alanlara ücretsiz olarak verilecektir. 100 MB'lık internet paketi hediye şifre kartları, distribütörlerde belirli cihazların içine yerleştirilecektir. Bu cihazları satın alan aboneler şifre kartlarından faydalanabileceklerdir. (Standart fiyatı: 9 TL'dir.)
100 MB'lık İnternet Paketi nedir?

100MB'lık aylık cepten internet kullanımıyla 400 cep telefonu oyunu veya 5000 resim veya 700 melodi indirebilirsiniz. 10.000 e-posta okuyabilir, 1000 WAP sayfası ziyaret edebilirsiniz.*

*Yaklasık olarak her biri 100MB'a denk gelen internet kullanımlarıdır.
Kampanya dahilindeki cihaz modelleri hangileridir?

Sony Ericsson g900, c702, w760i, c902

Nokia N78, 5000

Samsung J700, E250, M620, U800, L770, G810, U900, F400

LG KF 700 KM 710 KC 550
Bu modeller yıl sonuna kadar piyasaya çıkması planlanan modellerdir. Değişiklikler olabilir.
İnternet'i kullanmaya başlamak için ne yapmam gerekir?

Kampanya kampsamında satın almış olduğunuz cihazın içerisinden çıkan kart üzerindeki -, kart üzerindeki yönergeleri izleyerek kısa numaraya göndermeniz gerekmektedir. 100 MB'lık internet paketi hattınıza tanımlandığında ve 1 aylık kullanım hakkınız başladığında size SMS ile bilgi verilecektir.

Örnek: internet 12345678 yazarak 5010 a göndermeniz gerekmektedir.
Kampanyadan kimler faydalanabilir?

Kampanya kapsamındaki cihazlardan birini satın alan tüm aboneler faydalanabilir.
Kampanya hangi tarihler arasında geçerlidir?

Kampanya 1 Ağustos – 31 Temmuz 2009 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya kapsamında belirtilen tarihler arasında satın almış olduğunuz cihaz ile birlikte gelen şifre kartındaki - en geç 31 Temmuz 2009 tarihine kadar kısa numaraya göndermeniz gerekmektedir.
Kampanyadan faydalanabileceğimi nasıl anlayacağım?

Satın almış olduğunuz cihazın içerisinden çıkan şifre kartındaki - kısa numaraya gönderdikten sonra, tarafınıza bilgilendirme mesajı iletilecektir.
Kampanya iletişimi nasıl yapılacak?

TAM ve Turkcell Extralarda. Cihaz içi şifre kartları ile.
Kampanyaya birden fazla katılım mümkün mü?

Kampanyaya bir abone yıl içinde en çok 2 kez katılabilir.
Kampanya dahilinde paket aşım fiyatı nedir?

Kampanya süresince faturalı hat abonesiyseniz 100MB'ı doldurmanız halinde paket aşım ücreti ödersiniz: 0,51 TL / MB. Hazır Kart hat sahibiyseniz ise 100 MB'ı doldurmanız halinde standart mobil internet tarifesi ile ücretlendirilirsiniz. (Cepten İnternet ve ya Bilgisayardan İnternet, hangisini kullanıyorsanız.)

Cepten İnternet:

Turkcell faturalı hat kullanıcıları için 0.007 TL/KB

Hazır Kart kullanıcıları için 20 KB/2 kontör

Bilgisayardan İnternet:

Turkcell faturalı hat kullanıcıları için 0.002 TL/KB

Hazır Kart kullanıcıları için 60 KB/2 kontör
Kampanyalı paket dahilinde kalan MB'ı nasıl öğrenebilirim?

* *456*3#'yi arayarak, (hazır kart)
* KALAN MB yazıp, kısa mesajla 2260'a göndererek,
* 444 0 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri'ni arayarak, öğrenebilirsiniz.

30 günlük kullanım süresi bitince, kalan MB varsa, devredilecek mi?

Hayır.
Kampanyalı paket aboneliğimle hem Cepten İnternet (WAP) ve hem de Bilgisayardan İnternet'ten faydalanabilir miyim?

Evet. İnternet paketleri ile hem Cepten İnternet hem de Bilgisayardan İnternet'ten faydalanabilirsiniz.
Kampanyalı paket aboneliğimi yurtdışında da kullanabilir miyim?

Hayır, Internet paketleri sadece yurtiçinde, Turkcell kapsama alanında kullanılabilir. Yurtdışı kullanımları için geçerli değildir.
Hattım kapanırsa ya da devredilirse ne olur?

Hat kapanırsa paket iptal olur. Hat devredildiğinde, abone olunan İnternet Paketi ve alınan paketten kalan MB'da devreder.
Kampanyalı paket aboneliğimi iptal etmek için ne yapmam gerekir?

444 0 532 Turkcell Müşteri Hizmetlerini aramanız gerekir.
Kampanyalı paket aboneliğimi 30 günlük süresi dolmadan iptal ettiğimde kalan internet kullanımım (MB'ım) varsa, kullanmaya devam edebilir miyim?

Faturalı hat sahibiyseniz kalan MB hakkınız iptal işlemi ile birlikte yanar, kalan MB'ınızı kullanamazsınız. Hazır Kart hat sahibiyseniz ise 30 günlük süre dolana kadar paketinizi iptal etseniz dahi kalan MB'ı kullanmaya devam edebilirsiniz.

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Bu yeni birşey değilki çok zamandan beri var. Hatta bu paketleri kontör karşılığında veren üyelerimiz bile var. Bilgi için yinede teşekkür.

ilo53

ilo53

Üye
    Konu Sahibi
1 konudan 2 kere actım sılemedım o yuzden konuyu yenıledım bu konuyu ekledım bılıyorum yenı olmadıgını

anilakarsu93

anilakarsu93

Üye
Yeni telefon alanlara hoşgeldin demek için akıllıca bir yol ama 100mb kullanmak için de N95 gibi interneti rahat kullanılabilecek telefonlar gerekiyor..

eemir99

eemir99

Üye
paylaşım için saol dostum bunu 3 yıl önceden biliordum

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
teşekkürler kardeş..

eemir99

eemir99

Üye
Gereksizzz

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
Konu gereksiz olsa bile ortaya bir konu açılmış ve emek harcamış arkadaşımız.. Emeğe Saygı Lütfen

CK1991

CK1991

Üye
ben sallayarak tutturuyorum bazen 100mb bazen 2 mb :D Internet 12345678 (8 haneli rakam) yazıp 5010 a yolayın :D

tyoukn

Üye
ben bugün saat 18:00 gibi salladım 100 mb geldi 80.90. falan deneyişimdi ohhh rahatladım :D

cemmehmet

Üye
iyi ama hiçbişey olmuyor

LanLink

Üye
elimde bir tane internet kartı var nokıanın pc suite programı aracılığıyla nasıl internete bağlanırım :sn:

oziiiiii

Üye
bnm telin icinden cıkmadı öle bir kart

mamy_gs

mamy_gs

Üye
ben salladım tuttu 150 mb Kazndım!!!:)

emre_1905_gs

emre_1905_gs

Üye
ben de salladım 150 mb tutturdum

7610ncu

7610ncu

Üye
bende 7610 var 150 mb yükledim bitmiyorda 1 ay boyunca bitiremessen diger aylardada kullanabiliyomusun

anilakarsu93

anilakarsu93

Üye
ben salladım tuttu 150 mb Kazndım!!!:)

Bravo çok iyi bir şey yaptınız. Kupa ya da madalyanız eksik kalmış ama onları da getirtin bir yerden. Sizin yüzünüzden insanların şifreleri tutmuyor ve o insanların haklarını yemiş oluyorsunuz :@:@

Üst Alt