Hdr image buttons iphone 3gs

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
carantinas

carantinas

Üye
    Konu Sahibi
Hdr image buttons iphone 3gs
Merhaba beyler sizlere daha önce İphone 3gs ' e nasıl hdr camera özelliği kazandırılcağını paylaşmıştım.http://www.maxicep.com/iphone-uygul...e-hdr-camera-ozelligi-kazandirmak-412070.html Lakin bazı arkadaşlar camera ekranında herhangi bir değişiklik olmadığını söylemişlerdi.
Uzun bir uğraş sonucunda kamerama ekranında hdr özelliğini açma ve kapatma özelliğini de sizlerle paylaşmak istiyorum.
diğer konuda verdiğim gibi winscp programını kullanmıştım. aynı programı kullanabilrsiniz fakat ifile programı ile de iphonemuzdan direk olarak bu işlemi yapabiliriz nasıl mı?
öncelikle telefonumuzun dosya sistemine bahsettiğim yardımcı araçlarla ulaşarak
system-library-coreservice-sprinboard>''n88ap'' dosyasına tıklayarak capabilities bölümüne şu komutları giriyoruz. hdr-image-buttons ve boolea girdisini de ''true'' yapıyoruz.

NOT: bizzat kendi anlatımımdır. ve kendi yöntemimdir .Başka hiçbir forumda veya sitede bulmanızın imkanı yoktur. buda maxicep üyelerine hediyem olsun.

hakankurban

hakankurban

Üye
carantias bu source adresinde mevcut çalışman için sağol

cmlkrc

cmlkrc

Üye
teşk.

carantinas

carantinas

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim..cogu yerde hdr enabler anlatımlarındaki goruntuler iphone 4 e ait cunku farkındaysanız flash on/off secenegi var 3gs de flash olmadığı icin bu mumkun değildir.

freestyler_07

Üye
Oncelikle tesekkur ederim. Fakat kamerada bir degisiklik olmadi. Caps aldim birde siz bakin nereyi yanlis yapiyorum?
Tesekkurler.

carantinas

carantinas

Üye
    Konu Sahibi
Oncelikle tesekkur ederim. Fakat kamerada bir degisiklik olmadi. Caps aldim birde siz bakin nereyi yanlis yapiyorum?
kardeş olay tmm herhangi bir yanlışlık yok lakin. ios sürümün nedir? 4.1 destekliyor onu atlamış olma..

freestyler_07

Üye
Yok hocam 4.1 kullaniyorum. Neyse sagolun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt