HDMI li PC Monitör Önerisi Olan?

Sponsorlu Bağlantılar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
HDMI li PC Monitör Önerisi Olan?
Ürünü Aldım Ama 5 Gün Önce iade İçin Geri Gönderdim.Öncelik Harici Beslemesi Olması vede İnce Olması.Marka Çok Önemli Değil

MaxipmaN

Üye
phılıpsin çerçevesi adamın kafasını kırar. 2013te 18.5 inç almıştım, şu anda ben bu kalın çerçeveli meredi hangi kafayla almışım diyorum.

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
phılıpsin çerçevesi adamın kafasını kırar. 2013te 18.5 inç almıştım, şu anda ben bu kalın çerçeveli meredi hangi kafayla almışım diyorum.
Peki Sayın ve Pek Mübarek Üye Soruyoruz Size Hangi Kafayla Aldınız :hmmm:hmmm :hmmm:hmmm Aslında Şuda Var Ama Beslemesi İçinde Şu Anda AG Neovo Kullanıyorum F-419 4:3 Monitör 19" 5 Ms Filan Neyse Canım İşte Bu Monitör 2 Sene Önce Arıza Verdi Veriş Nedeni İse Beslemesinin İçinde Oluşu vede Sıcaktan Kondansatörler Patladı Yakın Zamanda Yine Yaptı Tamir Ettim Anlayacağiniz Harici Adaptörlü Olmasını İstiyorum Daha Uzun Ömürlüde Olur.Birde Güç Tüketimleri Çok Fazla 23" Alıp İade Ettiğim Ekranı Özellikle Az Yakıyor Diye Aldım Ama Şansımın İçine Edeyim Kalın Kütük Gibi Çıktı

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye

harici besleme + 2 adet HDMI portu + 1080p FHD + incecik :ehe ;)
edit : aktif olarak kullanmaktayım cayır cayır :ehe

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: TheLastRevolution
TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
Valla 400 500 TL Cıvarı Düşünüyorum Aslında 21.5" Sıkıntı Çıkarırmı Acep :hmmm Bi Ara Vatan Bilgisayara Gidip Bakmam Gerek Netten Ezbere Olmuyor :gun1:

Valla hocam bi asus un vardı ama ne yaptıysam bulamadım cihazı yoksa onu alicaktim ama parasına değer buda emin olabilirsin

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
21,5" işini görürse daha dün topladık, gayet güzel monitör 505₺ şu an

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
21,5" işini görürse daha dün topladık, gayet güzel monitör 505₺ şu an
İzleme Açısı Ne Durumda? Dün Vatana Gittim Baktım Bi Bu Samsung Güzel bide Asus Buldum 550 TLye Ama Biraz Aştı Beni Fiyat Olarak.2Sindede İzleme Açısı Çok Geniş Bu Attığında Sanırım Aşağıdan Yukarıdan Filan Baktığında Renklerde Gidiyor Görütüde?

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
İzleme Açısı Ne Durumda? Dün Vatana Gittim Baktım Bi Bu Samsung Güzel bide Asus Buldum 550 TLye Ama Biraz Aştı Beni Fiyat Olarak.2Sindede İzleme Açısı Çok Geniş Bu Attığında Sanırım Aşağıdan Yukarıdan Filan Baktığında Renklerde Gidiyor Görütüde?
kağıt üstünde 178 derece üstten ve yandan izleme açısı diyor. ben de kendimce yandan baktım bi kayıp gözüme çarpmadı güzeldi. tabi alıcı olarak sizin kendi gözlerinizle bakıp yorumlamanız daha sağlıklı olacaktır :)

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
kağıt üstünde 178 derece üstten ve yandan izleme açısı diyor. ben de kendimce yandan baktım bi kayıp gözüme çarpmadı güzeldi. tabi alıcı olarak sizin kendi gözlerinizle bakıp yorumlamanız daha sağlıklı olacaktır :)
Üstten Yada Aşağıdan? Yan Dediğim Bayaği Bir Yan Oluyor Ama

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
Üstten Yada Aşağıdan? Yan Dediğim Bayaği Bir Yan Oluyor Ama
işte tam yan dediğimiz de 180 derece oluyor, bu monitörün iddiası 178 derece. zaten IPS panellerin en büyük özelliği her açıdan net görüntü vermesi.

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
işte tam yan dediğimiz de 180 derece oluyor, bu monitörün iddiası 178 derece. zaten IPS panellerin en büyük özelliği her açıdan net görüntü vermesi.
Aslında Tasarımları Bile Aynıya Benziyor Biraz Daha Pahali LG O Kadar Samsungun İlk Görünüşte Tipi Gerçekten Güzeldide LG Göremedim Mağazada Ankara Söğütözünde Sanırım Stok Durumu Yoktu.Ama Tşk Ederim Eğer Fiyati Düşerse Bunuda Düşünebilirim

• Beğen
Tepkiler: ceza87
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
473 TLye Bu Gün Konuyu Noktaladık :)

- Yönü Parlaklığı Normalde 250DCI Mıdır Nedir Olması Gerekirken 200 Ama Kullanımda Filan Bir Fark Yok Ayrıca Üst Model Diğer Satılanlardan Farklı ve Arkada Joistik Var

• Beğen
Tepkiler: ceza87
ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
hayırlı olsun

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Tşkler Özellikle Bu İzleme Açısı Gerçekten İyi Birşeymiş İYikide İade Etmişim Ürünü Ne Zaman Bu Tür Birşey almaya Kalksam Zaten Hep Vatan Bilgisayardan Alıyorum Dönüp Dolaşıp :D