Yardım HDD kablosu girmiyor :(

Sponsorlu Bağlantılar

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
HDD kablosu girmiyor :(
Merhaba arkadaşlar, 640 GB lık taşınabilir HDD'm var. Daha dün kullanmıştım, sorun yoktu. Ama bugün HDD nin kablosu yuvasına girmiyor. Arada boşluk kalıyor. Sizce HDD case falan alsam düzelir mi ? İçindekiler bilgiler benim için çok önemli, lütfen yardım edin :ağlarım:@SoulsEagle var mı önerin :? Daha önce hiç böyle bi şey yaşamadım, dün ghiren şey bugün niye girmez ki :bilmmup

leonidas42

leonidas42

Üye
Hocam Soket Felan Bozulmuş Olabilir Teknik Bilginiz Varsa Yeni Bir Soket Alıp Değiştirin Bilgilerinize Birşey Olmaz

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
Teknik bilgim o kadar yok malesef, yani çok harddisk taktım, çok harddisk sorununu çözdüm ama böylesini hiç görmemiştim. Neyse benim tanıdığım bir bilişim firması var (dikkat ederseniz bilişim firması diyorum, pc ci değil. Gerçekten işlerini kaliteli yapan, güvenilir bir yer :oke: Yarın oraya götüreceğim, artık soket ya da başka bir şeyse halletsinler. Yeter ki içindeki bilgiler gitmesin.

leonidas42

leonidas42

Üye
En Mantıklısı Olur Hocam.

• Beğen
Tepkiler: Bilişim Profesörü
leonidas42

leonidas42

Üye
Tabiiki Bende O Yüzden Dedim Zaten Yapabiliyorsanız Kendiniz Yapın Diye Neticede Birdaha Kullanılmaz Halede Getirebiliyor Bazı Tamirciler...

• Beğen
Tepkiler: Bilişim Profesörü
Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
Bugün bıraktım harddiski adam yarın arıcak bende alacağım, konuşacağız bakalım...

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Bugün bıraktım harddiski adam yarın arıcak bende alacağım, konuşacağız bakalım...
hdd ye uygun kutular var onlardan alsan olurdu sn en iyisini yapmışsın
birde sn bnim ismi yazmışsın buraya ama bana bildirim gelmedi @EroL

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
Biliyorum kutuları da risk alamadım, şimdi alacağım, uymayacak, sonra uğraş dur :))
@SoulsEagle bildirim geldi mi şimdi :¿

leonidas42

leonidas42

Üye
Hocam Son Durum Nedir

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
HDD yi aldım arkadaşlar, tahmin ettiğim gibi kasası gidikmiş, yeni kasa taktı adam. Ve ger.ekten bu adama güvenmekle hata yapmamışım. Adam, eski HDD nin kasasının vidalarına kadar verdi :D Bide yeni kılıf da verdi.

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
HDD yi aldım arkadaşlar, tahmin ettiğim gibi kasası gidikmiş, yeni kasa taktı adam. Ve ger.ekten bu adama güvenmekle hata yapmamışım. Adam, eski HDD nin kasasının vidalarına kadar verdi :D Bide yeni kılıf da verdi.
haklıymışım demekki şimdi kulaklığı al sn :D kaç paraya yaptı

Üst Alt