HDD kablosu girmiyor :(

• 20 Temmuz 2014
  • 469 Okunma
  • 15 Cevap

1. Merhaba arkadaşlar, 640 GB lık taşınabilir HDD'm var. Daha dün kullanmıştım, sorun yoktu. Ama bugün HDD nin kablosu yuvasına girmiyor. Arada boşluk kalıyor. Sizce HDD case falan alsam düzelir mi ? İçindekiler bilgiler benim için çok önemli, lütfen yardım edin :ağlarım:
    ---
    @SoulsEagle var mı önerin :? Daha önce hiç böyle bi şey yaşamadım, dün ghiren şey bugün niye girmez ki :bilmm
    ---
    up

Yazan: Bilişim Profesörü
  2. Hocam Soket Felan Bozulmuş Olabilir Teknik Bilginiz Varsa Yeni Bir Soket Alıp Değiştirin Bilgilerinize Birşey Olmaz

3. Teknik bilgim o kadar yok malesef, yani çok harddisk taktım, çok harddisk sorununu çözdüm ama böylesini hiç görmemiştim. Neyse benim tanıdığım bir bilişim firması var (dikkat ederseniz bilişim firması diyorum, pc ci değil. Gerçekten işlerini kaliteli yapan, güvenilir bir yer :oke: Yarın oraya götüreceğim, artık soket ya da başka bir şeyse halletsinler. Yeter ki içindeki bilgiler gitmesin.

Mobil cihaz ile gönderdi
  4. En Mantıklısı Olur Hocam.

Bilişim Profesörü bunu beğendi.
  5. İçinde bilgiler olmasa şimdiye kadar söküp, takardım bir yerlerden öğrenip ama bilgiler olduğu için risk alamıyorum :D

Mobil cihaz ile gönderdi
  6. Tabiiki Bende O Yüzden Dedim Zaten Yapabiliyorsanız Kendiniz Yapın Diye Neticede Birdaha Kullanılmaz Halede Getirebiliyor Bazı Tamirciler...

Bilişim Profesörü bunu beğendi.
  7. Bugün bıraktım harddiski adam yarın arıcak bende alacağım, konuşacağız bakalım...

Mobil cihaz ile gönderdi
  8. hdd ye uygun kutular var onlardan alsan olurdu sn en iyisini yapmışsın
    birde sn bnim ismi yazmışsın buraya ama bana bildirim gelmedi @EroL

9. Biliyorum kutuları da risk alamadım, şimdi alacağım, uymayacak, sonra uğraş dur :))
    @SoulsEagle bildirim geldi mi şimdi :¿

Mobil cihaz ile gönderdi
  10. hayır gelmedi söylersin neymiş arızası yapılınca

Mobil cihaz ile gönderdi
  11. Tamamdır :anlas: @EroL arkadaşın hesapta sorun var galiba :¿
    ---
    @minoo
    @OttomaN TigeR @Reşwan

Mobil cihaz ile gönderdi
  12. sorun düzeldi tmmdır

Mobil cihaz ile gönderdi
  13. Hocam Son Durum Nedir

Samsung ile gönderdi
  14. HDD yi aldım arkadaşlar, tahmin ettiğim gibi kasası gidikmiş, yeni kasa taktı adam. Ve ger.ekten bu adama güvenmekle hata yapmamışım. Adam, eski HDD nin kasasının vidalarına kadar verdi :D Bide yeni kılıf da verdi.

Mobil cihaz ile gönderdi
  15. haklıymışım demekki şimdi kulaklığı al sn :D kaç paraya yaptı

Mobil cihaz ile gönderdi
  16. 40 TL

Mobil cihaz ile gönderdi
Yüklüyor...
24/10/2018 - 08:01