Hayden Yarışamayacak..


>>impacter<<

>>impacter<<

Üye
Honda sürücüsü Nicky Hayden, iki hafta önce Los Angeles'ta X Games etkinliğinde ayağını sakatladığı için Çek Cumhuriyeti Grand Prix'sinde yarışamayacak.2006 şampiyonu, Supermoto etkinliğinde sağ topuk kemiğini incitti ve kendisine 31 Ağustos'taki San Mario Grand Prix'sine kadar dinlenmesi önerildi.

Hayden, ayağına fazla baskı yapmasının bazı büyük problemlere yol açacağını söyledi ve doktorların motora binmesinin riskli olacağını söylediğini de ekledi.

"Doktorlar, eğer bu hafta motora binersem tüm yıl boyunca bu sakatlıkla uğraşmak zorunda kalacağımı söylediler."

Hayden, Brno yarışına çıkmamanın zor bir karar olduğunu ancak döndüğünde sezonun geri kalanı için hazır olmak istediğini söyledi.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt