Hayattaki Anlık Sa...lıklar

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Hayattaki Anlık Sa...lıklar
*Yolda yürürken kazayla çarpılan heykele, mankene, direğe pardon demek.

*Yere düşmekte olan cep telefonuna düşmesini engellemek için tekme atmak.

*Sigarayı kulağa telefonu ağıza götürmek

*Sevgiliyle uzun süren bi telefon görüşmesi yaptıktan sonra bişey soran arkadaşına efendim aşkım demek.

*Biriyle konuşurken bi yandan da mesaj atmaya çalışınca atacağınız mesajı karşınızdakine söyleyip söyleyeceğinizi telefona yazmanız.

*Kasaptan kıymalık köfte istemek. köftelik kıyma verim abey daha güzel olur dedi de aklim basıma geldi.

*Minübüste tam inilecek yere yaklaşırken ve şoföre "müsait bi yerdeee" ya da "inecek vaaar" diye seslenmeye hazırlanırken saate bakmak ve hemen ardından kafayı kaldırıp şoföre doğru "saat beeeş" diye bağırmak.

*Dandik bir türk dizisine tebessüm ettiğinizi fark etmek.

*Kuruyemişciye gidip 10 liralık leblebi istemek,ardından 'kaç para' diye sormak.
adamın fantazi dolu bakışlarına mağrur kalmak.

*Merdivenlerden inerken son anda görülen sümüklü böceğe basmamak uğruna atılan bir büyük adım veee.. gözü hastanede açmak

*Birisinin yere düşürdüğü 10 kuruşu peşinden koşup geri vermek.. Verirkene ne yapıyorum lan ben demek.

*Cep telefonu ile klimanın ayarını değiştirmeye çalışmak.

*Taze fındığın kabuğunu kırdıktan sonra kabuk parçalarını ağıza fındığın içini de çöpe atmak..

*İlk buluşmada dışarıda yenen, güzel sohbetlerle geçen bir yemekten sonra kız afiyet olsun dediğinde; "eline sağlık" demek.

*Diyalog bir pastacıda geçmektedir.hesabı ödemek için kasaya gidilir ve garson sorar;

+nasıldı pasta'nız?
-güzeldi.
+hehe.yani neyliydi demek istedim

*Cenaze evinde 'başın sağolsun' denmesi gerekirken 'canın sağolsun' denmesi.

*Traş kremiyle diş fırçalamak.

*Telefonu kapatırken "öptüm görüşürüz" demeye çalışırken, "öpüşürüz" deyip kapatmak

*Msn'de arkadaşla konuşurken bir dakika yazacağıma monitöre doğru parmağımı kaldırıp bir dakika demek.

*Bi elinde cips paketi bi elinde su bardagı varken yanlıslıkla suya elini daldırıp cipsi icmeye calısmak

*Lise zamanlarinda uyku sersemi servisi yakalamaya calisirken don gömlek apartmanin onune cikmak. servistekilerin cığlıkları uzerinde eve kosup pantolonu almak.aslında apartmandan inerken bi soğukluk hissetmiştim ama ..

*Otobüste otururken, yandaki koltuk boşalınca, bir an kendini ayakta sanıp kalkıp oraya oturmak.

*Camı silecekken cam yerine bez'e hohlamak

*Emniyet kemeri bağlıyken arabadan inmeye çalışmak.

*4 liraya alacağım bir ürün için satıcıya 10 lira uzatmak ve satıcının cebinde bozuk para aradığını görünce düz hesap 5 lira olsa olmaz mı diye sormak. satıcının fantazi dolu bakışları ve isterseniz seve seve ama bu sizin zararınıza olur cevabıyla normale dönüş yapmak.

*Siparişleri getiren marketin çırağını " hadi öptüm görüşürüz" diyerek uğurlamak.

*İş başvurusunda sizinle çalışmayı çok istiyorum derken başka şirketin adını vermek.

*Işığı açmadan girdiğin tuvaletten çıkarken ışığı kapatmak için düğmeye basmak ve ışığı açmak. sonra 1 saniye içinde salaklığına sövüp tekrar kapatmak.

*Bakkaldan monte carlo alacakken ' bi tane monte cristo ' demek.

*Gece yarısı uyanıp, hiç bir ışık göremeyip (duvara dönük uyuyormuşum ) 'hayıııır kör oldum' diye düşünmek ve kalbin bir anda tavan yaparak atması, soğuk terler boşalması

*Anahtarlığa takılı flash diski, anahtar deliğine sokmaya çalışmak.

*Yumurtayı çöpe kırıp kabuğunu tavanın içine atmak.

*Taksici nereye gidiyoruz dediğinde?
- Eve demek.

*Pencereye yaslanmış halde arkadaşla konuşurken dibi içilmemiş yanan sigarayı aşağı fırlatmak, kel bir adamın kafasına denk geldiğini göz ucuyla farkedip, olası küfürlere karşı hemen pencereyi kapatıp çaktırmadan gülümseyerek muhabbete devam etmek.

*Her seferinde bakkala, para yerine aldığım şeyi uzatmak..

*Cep telefonunun üzerine yatmak, o da son aranan numara olan evin numarasını aramış, gidip ev telefonunu açmak hiç ses gelmediğini farketmek, sapıktır diyip bi güzel küfrü basmak, sonra girsin ip...ye diye telefonu açık bırakmak, yarım saat sonra bi arkadaşı cep telefonundan aramak için telefona bakıldığında acı gerçeği öğrenmek.

• Beğen
Tepkiler: exorcist, Ö_M_E_R, tragedie ve 2 diğerleri

*-king-*

*-king-*

Üye
hhahaah muths ya cok guldm

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Hiçbirini yapmadım ve yasamadım :ehe

tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
oyun oynarken bende bazen nfs de direksiyonu sağa kırdıgımda nedense vücüdümlada yana yatıyorum bunu yapmayan yalan söyler refleks olmuş :ehe

fnldstntn

Üye
:kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop:

Tesekkurler gulmekten sandalyeden dustum...

oyun oynarken bende bazen nfs de direksiyonu sağa kırdıgımda nedense vücüdümlada yana yatıyorum bunu yapmayan yalan söyler refleks olmuş :ehe
Aynisi bendede var...+1:oke:

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
:ehe:ehe

Ö_M_E_R

Ö_M_E_R

Üye
:tşk:

Utku

Utku

Üye
*Bi elinde cips paketi bi elinde su bardagı varken yanlıslıkla suya elini daldırıp cipsi icmeye calısmak
hahah küçükken oluyordu

.eRCaN.

.eRCaN.

Üye
*Yolda yürürken kazayla çarpılan heykele, mankene, direğe pardon demek.

Bunu düşünüyorum da çok komik olur yahu :D hiç yaşamadım ama :ehe

Teşekkürler

exorcist

exorcist

Üye
süpermiş :kop

DestaNPreNS

DestaNPreNS

Üye
komikmiş:)

Cihandar

Cihandar

Üye
*Dandik bir türk dizisine tebessüm ettiğinizi fark etmek. :ehe

Scofield™

Scofield™

Üye
süpersin kardeş herkes en azından bi kere yaşamıştır bunlardan... :ehe

Yasminozz

Yasminozz

Üye

*Yere düşmekte olan cep telefonuna düşmesini engellemek için tekme atmak.

*Kuruyemişciye gidip 10 liralık leblebi istemek,ardından 'kaç para' diye sormak.
adamın fantazi dolu bakışlarına mağrur kalmak.

*Siparişleri getiren marketin çırağını " hadi öptüm görüşürüz" diyerek uğurlamak.

*Işığı açmadan girdiğin tuvaletten çıkarken ışığı kapatmak için düğmeye basmak ve ışığı açmak. sonra 1 saniye içinde salaklığına sövüp tekrar kapatmak.

*Taksici nereye gidiyoruz dediğinde?
- Eve demek.

*Cep telefonunun üzerine yatmak, o da son aranan numara olan evin numarasını aramış, gidip ev telefonunu açmak hiç ses gelmediğini farketmek, sapıktır diyip bi güzel küfrü basmak, sonra girsin ip...ye diye telefonu açık bırakmak, yarım saat sonra bi arkadaşı cep telefonundan aramak için telefona bakıldığında acı gerçeği öğrenmek.

:kop::kop::kop:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt