hayallerdekı body cıler 2...


Caine

Caine

Üye
Originally posted by jewel_ma20+Aug 28 2005, 05:41 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(jewel_ma20 &#064; Aug 28 2005, 05:41 PM)</div><div class='quotemain'>54 no&#39;lu jatunu ben aliyorum
[post=146957]Quoted post[/post]​
[/b]


yok yaaaaaaaaaaaaaa :off: :vur: :off:

<!--QuoteBegin-vormound
@Aug 30 2005, 05:25 PM
verdim gitti.... :D
[post=149537]Quoted post[/post]​
[/quote]
kardeş hata yaptın cezasınıda çekeceksin... :gun: :kirbac: :pro:
 

vormound

Üye
    Konu Sahibi
abı yanlıs anlama sana ayırdıklarımı sıteye koymadım daha... :D
 
Caine

Caine

Üye
ehhh be wormound kardeşim kjurtuluşun yok sen bittin. sen benim 54 nomu yani sonuncusunu başkasına verdin gitti haaa :gun: bittin kardeş seni artık hiçbirşey kurtarmayacak :DD ama yenilerinide görsem ii olacak :lol2:
 

vormound

Üye
    Konu Sahibi
verdım derken sana verdım anlamında abı... :D merak etme bugun koyacam 2. serıyı ınsallah.. :haha:
 
Caine

Caine

Üye
eee bekliyoruz yani :wub: güzel de olsunlar ki ben gene aşık oliyim :DD
 

yuubi

Üye
valla ben tırstım :aman:
 

vormound

Üye
    Konu Sahibi
aaa bak caine abı duymasın ınsan guzelı onlar yaw... :D
 

mekanik

Üye
steroid kullanıyolar... ilerde n'olacaklar acaba...
 
mcnpl4

mcnpl4

Üye
ııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy.... kadınlıktan çıkmış bunlar... paylaşım için saol
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt