Hayali seri katiller

Sponsorlu Bağlantılar

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Sanki övünülecek bir seymis gibi :ah

Hkn's

Üye
    Konu Sahibi
mert :D

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Ne :D

Hkn's

Üye
    Konu Sahibi
adamımsın dostum (:

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Tezatlik var ama. Suan övünülecek Birsey değil diyoruzda senin avatardakide katil :d: benim ismimin anlamida intikamci :D

jejep

jejep

Üye
içimizde katiller var :ehe

minoo

minoo

Üye
arkadaşlar lütfen ;ama lütfen
türk insanları paylaşalım,yabancılar olmuyor ama :d
:d::d:
ne yapayım ama kaliteliler :D Türk bir yazar,Warren Hoyt gibi ya da Andrew Capra gibi karakterler yaratıyor da biz mi okumuyoruz :hmmm

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Dikkatinizi çektiyse pınar burda çok kitap okuduğunu söylemek istiyor..

:D

minoo

minoo

Üye
hayır,çok kitap okuduğumu değil seçici kitap okuduğumu vurgulamaya çalışıyorum :D

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Sok sok sok ! Pınar D. Her kitabı okumam diyor !

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
şimdiye kadarki izlediğim en etkileyice akışlı ve 7 serisi olan tek filim heralde. saw harika bence

minoo

minoo

Üye
evet işkencede 1 numara :D

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Ve pınar izleyemiyor :D 3D Superdi ya

minoo

minoo

Üye
sevmiyorum :s hiç birini de izlemedim.

Ö_M_E_R

Ö_M_E_R

Üye
arkadaşalar Türk filmlerindeki seri katillerden cüneyt arkın ,erol taş vb. benzetmler yapılmış anlamyorum ya film zevkniz yok yada ön plana çıkmak istiyorsunuz bikere bizim katillerin hiçbirinde gerçeklik diye bişey yok alayı komedi adam trambolinle zıplaya zıplaya 1000 kişi oldürüyor vay anasını yaw atılan yumruklar bile adamın bir karış ötesinden geçiyor nerde bunun gerçekliği

Ben bir film hastasıyım elimde yaklaşık 2000 e yakın film var ve bunun gibi yorumlar duydukça çıldırıyorum...
:off::off:

--------------- Ekleme ---------------

şimdiye kadarki izlediğim en etkileyice akışlı ve 7 serisi olan tek filim heralde. saw harika bence

Kardeşimsin bundan sonra mustafa....:oke::oke::oke::oke::oke:

crazyferit

crazyferit

Üye
Riots, Drills and the Devil izledim bizim türkiyedeki en seri katiller memati baş ve diğerleri niye ekli değil ?

Captain

Üye

şu adamı hiç sevmiyorum şrfsizin teki ya prison break de yapmadı bnelık yok :D :ehe

Hkn's

Üye
    Konu Sahibi
ne yapayım ama kaliteliler :D Türk bir yazar,Warren Hoyt gibi ya da Andrew Capra gibi karakterler yaratıyor da biz mi okumuyoruz :hmmm
Ben zaten daha önce yorum yapan 1 kaç arkadasımız öyle dedigi için böyle yazdım ciddi degil yani yoksa yüzde yüz Haklısın ... :D

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşalar Türk filmlerindeki seri katillerden cüneyt arkın ,erol taş vb. benzetmler yapılmış anlamyorum ya film zevkniz yok yada ön plana çıkmak istiyorsunuz bikere bizim katillerin hiçbirinde gerçeklik diye bişey yok alayı komedi adam trambolinle zıplaya zıplaya 1000 kişi oldürüyor vay anasını yaw atılan yumruklar bile adamın bir karış ötesinden geçiyor nerde bunun gerçekliği

Ben bir film hastasıyım elimde yaklaşık 2000 e yakın film var ve bunun gibi yorumlar duydukça çıldırıyorum...
:off::off:

Yüzde yüz sana da katılıyorum kardeş..

Samsun55''

Samsun55''

Üye